واکنش مدیرعامل ذوب به حضور آذری در تمرین ذوب

منبع: ورزش 3

17

1399/11/8

21:58


مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره حضور مدیرعامل سابق ذوبی‌ها در تمرین این تیم اظهار نظر کرد.

واکنش مدیرعامل ذوب به حضور آذری در تمرین ذوب

به گزارش "ورزش سه"، جواد محمدی در خصوص اینکه به سرمربی تیم اولتیماتومی داده شد و او نتوانست امتیازات لازم را کسب کند، اما با این حال رحمان رضایی همچنان به فعالیتش ادامه می‌دهد، گفت: باب اولتیماتوم نبوده و یک نقشه راه است؛ ما در آغاز فصل هم که می‌خواهیم شروع کنیم یا ممکن است بعد از گذشت پنج هفته یا بعد از گذشت ۱۰ هفته یا بعد از نیم‌فصل یا هفته‌های بیشتر بالاخره باید بنابه شرایط جدولی و مسابقات نقشه راهی داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن تیم را هدایت و مسائل را رصد کنیم که بازتاب و برآیند آن نتایج مورد نظر هواداران و مردم است.

 

او ادامه داد: جلسه خیلی خوبی هم به اتفاق رحمان رضایی و هیأت مدیره داشتیم نکاتی که لازم بود، عنوان شد؛ بحث تبادل‌نظر مفصلی انجام شد و ان‌شاءالله نتیجه و ثمره آن هم کسب نتایج بهتر و درخشان‌تر تیم ما باشد. هر چند که عملکرد فنی خوب بوده، اما در بحث نتایج کمی با مشکل مواجه هستیم که آن هم دلایل متعددی دارد.

 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: همانطور که می‌دانید و همه می‌دانند یکی از عمده دلایلی که ما واقعاً در این فصل با مشکل مواجه شدیم در کسب نتایج مورد نظر، بحث اشتباهات مهلک داوری بوده که روی تیم ما متأسفانه تأثیر منفی گذاشته، سعی کردیم با درایت، برنامه‌ریزی، پشتیبانی و حمایتی که می‌شود شرایطی فراهم کنیم تا خلاء‌های موجود و بعضاً اشتباهاتی که به تیم آسیب می‌رساند کمتر شود تا ان‌شاءالله نتایج ما مؤثرتر و بهتر شود.

 

محمدی در خصوص برنامه این باشگاه برای نقل و انتقالات اظهار کرد: منتظریم از ۱۵ بهمن که پنجره نقل و انتقالات باز می‌شود، با توجه به درخواست تیم و کادر فنی و نیاز‌هایی که تیم دارد براساس چارچوب و دستورالعملی که داریم، حرکت کنیم و قطعاً تیم را تقویت می‌کنیم.

 

او درباره حضور سعید آذری (مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان) در تمرین امروز ذوب‌آهن و دیدار با رحمان رضایی عنوان کرد: حضور کسی که جای دیگری است دال بر این نیست که حتماً موضوعی وجود دارد من در جریان این موضوع نبودم و خودم هم از طریق خبرگزاری‌ها متوجه شدم و اطلاع خاصی هم ندارم و در جای خودش آن را بررسی می‌کنیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو