نگاه چپ یک جوان به مبینا و محسن در پارک جوادیه جانش را گرفت / سرباز جوان قاتل شد + عکس

منبع: رکنا

26

1399/11/8

22:16


نگاه چپ یک جوان به مبینا و محسن در پارک جوادیه جانش را گرفت / سرباز جوان قاتل شد + عکس

پسر جوان پس از به هوش آمدن روی تخت بیمارستان ادعا کرد پسر مزاحم با چاقو به سمتم حمله کرد و نمی دانم چطور دست به قتل زدم.

به گزارش گروه حوادث رکنا، عقربه ها ساعت ۲:۱۰ دقیقه چهارشنبه نخستین روز بهمن امسال را نشان می داد که ماموران پلیس تهران در جریان درگیری خونین ۲ جوان در خیابان بعثت قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل درگیری با ۲ جوان که غرق خون روی زمین افتاده بودند روبرو شدند و امدادگران اورژانس مرگ یکی از جوان‌ها که پسر ۲۲ ساله‌ای بود را تایید کرند.

همین کافی بود تا بازپرس مصطفی واحدی از شعبه ۲۲ دادسرای امور جنایی تهران دستور دهد تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه و شناسایی عامل این جنایت خیابانی وارد عمل شوند.

قتل در درگیری خونین

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات میدانی پی بردند که عامل این جنایت جوان ۲۱ ساله‌ای است که از ناحیه پهلو هدف ضربه چاقو قرار گرفته و در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار دارد.

تیم جنایی تهران با توجه به اینکه عامل جنایت قادر به صحبت نبوده و در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارد تحقیقات میدانی را در دستور کار خود قرار دادند که شاهدان عینی ماجرا عنوان کردند که مقتول بعضی اوقات در پارک مواد مخدر مصرف می‌کند و یکی از دوستانش نیز از سارقان زورگیر است که او را بار‌ها در پارک کنار مقتول مشاهده کرده اند.

در ادامه کارآگاهان به سراغ خانواده مقتول رفتند که خانواده این جوان عنوان داشتند که ۵ فرزند دارند و پسرشان در یک باربری مشغول به کار است و صبح به محل کارش رفت و دیگر از او اطلاعی نداشتیم که پلیس با ما تماس گرفت و از کشته شدن پسرمان خبر داد.

بازداشت دختر نوجوان در درگیری مرگبار

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که دختر ۱۶ ساله‌ای به نام مبینا ماجرای درگیری خونین را به پلیس و امدادگران اورژانس گزارش کرده است که ماموران برای تحقیق به سراغ مبینا رفتند.

مبینا در بازجویی‌های پلیسی گفت: ۶ ماه قبل با محسن در اینستاگرام آشنا شدم، محسن سرباز است و روز حادثه با هم در پارک بودیم که مقتول به سراغمان آمد و برای ما ایجاد مزاحمت کرد که محسن از من خواست از پارک خارج شویم که در مسیر بودیم که بار دیگر مقتول به سراغمان آمد و باز برای ما ایجاد مزاحمت کرد و با محسن درگیر شد.

وی افزود: مقتول با محسن درگیر شد و یک چاقو از جیبش بیرون کشید ، ضربه‌ای به پهلوی محسن زد، در ادامه محسن در حالیکه خونریزی داشت سعی می‌کرد چاقو را از دست پسر جوان بگیرد که ناگهان چاقو به پهلوی مقتول خورد و هر دو غرق خون روی زمین افتادند.

دختر ۱۶ ساله ادامه داد: محسن و پسر مزاحم غرق خون روی زمین افتاده بودند، ترسیده بودم و با اورژانس تماس گرفتم که وقتی امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند مرگ پسر جوان را اعلام کردند و محسن نیز برای درمان به بیمارستان منتقل شد.

اعتراف به درگیری خونین پس از به هوش آمدن

محسن پس از به هوش آمدن و بهتر شدن حالش صبح امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و به بازپرس پرونده گفت: من روز حادثه با مبینا در پارک نشسته بودیم که پسر جوان از جلوی ما عبور کرد و نگاه های مرموزانه ای به مبینا می کرد که ابتدا سکوت کردم اما پسر جوان دست بردار نبود و کمی با فاصله در کنار ما ایستاد و نگاه های چپ چپ به من و مبینا می کرد تا اینکه به سمت ما آمد و برای مبینا ایجاد مزاحمت کرد.

وی افزود: از مقتول خواستم که دست از مزاحمت هایش بردارد که با من درگیر شد و ناگهان چاقو به دست گرفت و 2 ضربه به پهلوی من زد که در ادامه درگیری سعی کردم چاقو را از دستش بگیرم.

پسر جوان ادامه داد: تیزی چاقو در دستم بود و دسته چاقو در دست مقتول و با هم درگیر بودیم و این درحالی بود که من از ناحیه پهلو خونریزی داشتم که روی زمین افتادم و در همان لحظه چاقو به پسر جوان خورد و دیگر هیچ چیز به یاد ندارم تا اینکه در بیمارستان به هوش آمدم و متوجه شدم پسر جوان به کام مرگ فرو رفته است.

محسن ادامه داد: من قصد قتل یا درگیری نداشتم و تنها برای دفاع از خودم جلوی پسر جوان ایستادم که حالا پشیمانم و از این اتفاقی که افتاده ناراحت هستم.

بنابر این گزارش، محسن پس از اعتراف به قتل در صحنه درگیری مرگبار،با توجه به اینکه تحت درمان است به دستور بازپرس واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران به بیمارستان منتقل شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه