بامداد پنجشنبه با پخش زنده طرفداری؛ هیجان را با بازی لیکرز و فیلادلفیا سونی سیکسرز به خانه ببرید

منبع: طرفداری

16

1399/11/8

22:30


بامداد پنجشنبه با پخش زنده طرفداری؛ هیجان را با بازی لیکرز و فیلادلفیا سونی سیکسرز به خانه ببرید

بازی مهم بامداد پنجشنبه در بسکتبال NBA را می توانید به صورت زنده از رسانه طرفداری مشاهده کنید. نبرد تماشایی دو تیم برتر کنفرانس غرب و شرق.

تیم های لس آنجلس لیکرز و فیلادلفیا سونی سیکسرز در چارچوب رقابت های بسکتبال NBA، بامداد پنجشنبه 9 بهمن ماه به مصاف هم می روند. در همین خصوص، این بازی مهم از رسانه طرفداری پخش زنده خواهد شد.

فصل جدید لیگ NBA جذابیت ویژه ای دارد و رسانه طرفداری در تلاش است تا با پخش بازی های مهم این لیگ، هیجان را برای کاربران به ارمغان بیاورد. دیدار بامداد پنجشنبه لیکرز و فیلادلفیا نبرد دو تیم صدرنشین کنفرانس های غرب و شرق است. لس آنجلس لیکرز، مدافع عنوان قهرمانی که مثل سال گذشته فصلی بی نظیر را سپری می کند و در بازی های این فصل خود رکورد 14 پیروزی و فقط 4 شکست را ثبت کرده است در ولز فارگو سنتر واقع در ایالت پنسیلوانیا و شهر فیلادلفیا، به مصاف سونی سیکسرز می رود. فیلادلفیا نیز برخلاف سال گذشته، این فصل با حضور داک ریورز وضعیت متفاوتی دارد و به نظر یکی از مدعیان مهم کنفرانس شرق به شمار می رود. احتمالا فیلادلفیا در این بازی با ستارگان خود از جمله جوئل امبید و بن سیمونز به مصاف لبران جیمز و دار و دسته اش می رود و انتظار می رود یک نبرد دیدنی را میان دو تیم به نظاره بنشینیم. پس بامداد این پنجشنبه، با پخش زنده طرفداری همراه باشید.

پخش زنده: لس آنجلس لیکرز - فیلادلفیا سونی سیکسرز

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو