مورینیو: فقط خود فن دایک می تواند جانشین فن دایک در ترکیب لیورپول باشد

منبع: طرفداری

14

1399/11/8

23:37


مورینیو: فقط خود فن دایک می تواند جانشین فن دایک در ترکیب لیورپول باشد

سرمربی پرتغالی اسپرز، فن دایک را یک مدافع غیر قابل جایگزین می داند. 

تیم های تاتنهام و لیورپول فردا (پنجشنبه) و در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش طرفداری و به نقل از اسکای، ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه تاتنهام راجع به انتقال دله آلی به پاری سن ژرمن می گوید:

انتظار دارم که او هنوز هم در باشگاه ما باشد و این را از ابتدای پنجره نقل و انتقالاتی گفته ام. باور دارم که در ادامه اتفاقی رخ نخواهد داد اما پنجره نقل و انتقالات زمستانی همچنان باز است.

مورینیو درباره یورگن کلوپ و دوستی با این سرمربی آلمانی می گوید:

من دوست یورگن نیستم زیرا هیچوقت با او وقت نگذرانده ام. همیشه 5 دقیقه قبل و بعد از بازی با یکدیگر صحبت می کنیم. در مورد یورگن چه بگویم؟ او یک همکار است و برایش احترام قائلم و هیچ مشکلی با او ندارم. یورگن نیز همینطور، او هم مشکلی با من ندارد.  

مورینیو راجع به مصدومیت ویرجیل فن دایک می گوید:

گاهی اوقات این اتفاقات برای باشگاه ها رخ می دهد. پیدا کردن یک جایگزین برای برخی از بازیکنان واقعا غیر ممکن است و باید منتظر ماند تا آن ها بازگردند. فن دایک نیز از این دسته از بازیکنان است. شما نمی توانید جایگزینی برای فن دایک پیدا کنید، فقط خود فن دایک می تواند مجددا بازگشته تا جایگزین خودش باشد. آن ها بازیکنان خوب و با تجربه دیگری نیز دارند، به عنوان مثال فابینیو که می تواند در هر پستی بازی کند.  

مورینیو درباره تلاش لیورپول برای قهرمانی مجدد در لیگ برتر انگلیس می گوید:

هنگامی یک بار موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر می شوید، این را می دانید که تیم شما می تواند برای بار دوم نیز موفق به کسب قهرمانی شود. آن ها تیم خود را می شناسند. آن ها می دانند که توانایی تکرار مجدد این قهرمانی را دارند. بازیکنان لیورپول باور دارند که می توانند این قهرمانی را تکرار کنند و من هم باور دارم که آن ها خواستار تکرار قهرمانی خود هستند. در حال حاضر لیورپول مقطعی را طی می کند که نتایج مورد انتظار خود را کسب نمی کند اما مگر این هما تیم به همراه همان بازیکنان و مربی نیست؟ 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو