بازگشت رقیب علیرضا بیرانوند، مشکل دروازه بانی آنتورپ را حل می کند / گزارش رسانه بلژیکی

منبع: طرفداری

2

1399/12/5

12:09


بازگشت رقیب علیرضا بیرانوند، مشکل دروازه بانی آنتورپ را حل می کند / گزارش رسانه بلژیکی

یک رسانه بلژیکی گزارشی در خصوص عملکرد اخیر علیرضا بیرانوند منتشر کرده است

علیرضا بیرانوند این روزها در آنتورپ شرایط خوبی ندارد.

به گزارش طرفداری، سایت فوتبال نیوز بلژیک خبر داد آنتورپ منتظر بازی برگشت پنجشنبه در لیگ اروپا است تا بتواند ماموریت محال خود مقابل گلاسکو رنجرز را تکمیل کند.

آنتورپ در بازی رفت با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و اکنون در بازی برگشت کار سختی دارد. سرمربی آنتورپ در این بازی به غیر از نتیجه مشکل دروازه بانی دارد.

علیرضا بیرانوند بار دیگر نتوانست رضایت بخش عمل کند و دوباره در بازی اخیر مصدوم شد. احتمال دارد این دروازه بان چند هفته از میادین دور باشد. تنها گزینه روی میز سرمربی آنتورپ دی وولف است. اما این دروازه بان 23 ساله در بازی با بروژ در جام حذفی نتوانست عملکرد قابل قبولی را داشته باشد.

خبر خوب این است بوتز دروازه بان اول آنتورپ روز گذشته اولین تمرینش را انجام داد ولی حضور در بازی پنجشنبه برای او خیلی زود است. با بازگشت بوتز مشکل دروازه بانی آنتورپ به پایان می رسد. اما مشکل اصلی اکنون بازی پنجشنبه مقابل گلاسکورنجرز است. هنوز نوع مصدومیت بیرانوند مشخص نیست ولی طبق اطلاعاتی که به ما رسید مصدومیت بیرانوند جدی نیست و روز به روز ارزیابی می شود تا چهارشنبه تصمیم گرفته شود که او می تواند به همراه تیم به اسکاتلند برود یانه. در صورت نرسیدن بیرانوند برای این بازی وولف از ابتدا در ترکیب آنتورپ قرار می گیرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو