تولید نرم‌افزار «مظهر حق» حاوی صوت دروس اخلاق آیت‌الله العظمی مظاهری

منبع: حوزه

1

1399/12/5

12:16


حوزه/ در آستانۀ فرارسیدن ولادت با سعادت مولای متقیان ، نرم‌افزار «مظهر حق» حاوی صوت دروس اخلاق مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی مظاهری منتشر شد.

تولید نرم‌افزار «مظهر حق» حاوی صوت دروس اخلاق آیت‌الله العظمی مظاهری

به گزارش خبرگزاری «حوزه» در اصفهان، در آستانۀ فرارسیدن ولادت با سعادت مولای متقیان و امیرالمؤمنان حضرت علی«سلام‌الله‌علیه»، نرم‌افزار «مظهر حق» حاوی صوت دروس اخلاق مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه‌العالی» با موضوع نگرشی اخلاقی بر فضائل و سیرۀ امیرالمؤمنین علی«سلام‌الله‌علیه»، منتشر شد.

ایشان در این سلسله جلسات،  طی ۴۵ جلسه، به تبیین گوشه‌هایی از فضائل و سیرۀ امیرالمؤمنین علی«سلام‌الله‌علیه» در ابعاد مختلف پرداخته‌اند.
این اثر ارزشمند به همّت مؤسّسۀ فرهنگی مطالعاتی الزّهرا«سلام‌الله‌علیها» تنظیم شده و از امکاناتی همچون دسترسی آسان به صوت بیانات، بدون نصب نرم‌افزار؛ متن کامل تعدادی از تألیفات معظّم‌له؛ جستجوی پیشرفته و امکان چاپ متن برخوردار است.

یادآور می‌شود متن بخشی از این بیانات اخلاقی در قالب کتابی با عنوان «مظهر حق» در سال‌های قبل به چاپ رسیده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیۀ نرم‌ افزار و کتاب «مظهر حق» یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، به فروشگاه اینترنتی انتشارات مؤسّسۀ فرهنگی مطالعاتی الزّهرا«سلام‌الله‌علیها» به آدرس alzahrabook.ir مراجعه نمایند یا با شماره تلفن ۳۴۴۹۳۶۷۱-۰۳۱ تماس حاصل نمایند.

تصویری


ویدئو