لس آنجلس لیکرز 124-127 واشینگتن ویزاردز / ناکامی مجدد لیکرز با درخشش بیل و وستبروک در وقت اضافه

لس آنجلس لیکرز 124-127 واشینگتن ویزاردز / ناکامی مجدد لیکرز با درخشش بیل و وستبروک در وقت اضافه


منبع: طرفداری

3

1399/12/5

12:16


لس آنجلس لیکرز 124-127 واشینگتن ویزاردز / ناکامی مجدد لیکرز با درخشش بیل و وستبروک در وقت اضافه

سومین شکست پیاپی لس آنجلس لیکرز در وقت اضافه برابر واشینگتن ویزاردز رقم خورد.

غیبت دو ستاره اصلی کار دست لیکرز داده و بازیکنان فرنک ووگل این‌بار در وقت اضافه، با بردلی بیل و راسل وستبروک آماده روبه‌رو شدند تا در نهایت سومین شکست متوالی خود را برابر واشینگتن ویزاردز تجربه کنند.

طرفداری - واشینگتن ویزاردز که دو ستاره در ترکیبش دارد فصل چندان خوبی را سپری نمی‌کند اما صبح امروز توانست در استپلس سنتر به بازی برگردد و لس آنجلس لیکرز را با نتیجه نزدیک 127-124 از پیش رو بردارد. ویزاردز برای این پیروزی به وقت اضافه نیاز داشت اما در نهایت با درخشش بردلی بیل و راسل وستبروک توانست در اورتایم امتیاز بیشتری کسب کند و حالا با پنج برد متوالی بهترین فرم سه سال اخیر خود را تجربه می‌کند. بیل این دیدار را با 33 امتیاز، 7 ریباند و 6 اسیست تمام کرد. او توانست در وقت اضافه 6 امتیاز متوالی را در سه مالکیت توپ برای تیمش کسب کند. همچنین راسل وستبروک هم که 32 امتیاز، 14 ریباند و 9 اسیست به حساب تیمش واریز کرد در وقت اضافه 6 امتیاز آورد. ویزاردز در حالی این پیروزی را کسب کرد که ابتدای نیمه دوم، با اختلاف 17 امتیازی در تعقیب حریف بود.

در سمت مقابل برای لس آنجلس لیکرز که سومین شکست پیاپی خود و چهارمین باخت در پنج بازی اخیر را تجربه می‌کند لبران جیمز با 31 امتیاز، 13 اسیست و 9 ریباند نتوانست مانع از شکست تیمش شود. لبران که اخیرا کوارتر چهارم‌های پرزحمتی را تجربه کرده در انتهای وقت قانونی با یک لی آپ بازی را برای تیمش مساوی کرد اما پرتاب آزاد پیروزی‌بخش را از دست داد. همچنین مانترز هرل با 26 امتیاز بهترین عملکرد فصلش را تجربه کرد و 9 ریباند نیز داشت. کنتاویوس کالدول پوپ نیز با 21 امتیاز بازی را تمام کرد. آنتونی دیویس برای چهارمین بازی پیاپی غایب بود و دنیس شرودر هم برای سومین مرتبه پیاپی بازی لیکرز را از دست داد. دیویس حداقل تا سه هفته دیگر توانایی بازی نخواهد داشت و شرودر یک بازی دیگر را هم به‌خاطر پروتکل‌های NBA از دست می‌دهد. بازی بعدی لیکرز خارج از خانه برابر یوتا جز خواهد بود.

نتیجه بازی

تیم کوارتر اول کوارتر دوم کوارتر سوم کوارتر چهارم وقت اضافه مجموع
لس آنجلس لیکرز 33 30 23 29 9 124
واشینگتن ویزاردز 23 26 31 35 12 127

آمار بازی

آمار بازی

امتیاز، ریباند، اسیست، استیل، بلاک، ترن اوور، دقت شوت، دقت پرتاب سه امتیازی و دقت پرتاب آزاد

روند بازی

روند بازی

Caption

بهترین بازیکنان زمین

بهترین بازیکن زمین

بهترین بازیکنان هر تیم در فاکتورهای مختلف

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو