فرقی بین شیعه و سنی وجود ندارد

منبع: رکنا

10

1399/12/8

00:01


فرقی بین شیعه و سنی وجود ندارد

به گزارش رکنا، سردار محمد کرمی در نشست سران طوایف و معتمدان با حضور استاندار سیستان و بلوچستان در مورد حوادث اخیر اظهار کرد: دشمنان می‌خواهند از نظر اقتصادی، فرهنگی و علمی مسلمانان کنار هم نباشند زیرا اگر ظرفیت‌های دنیای اسلام تجمیع شود مثل سیل دشمنان را نابود می‌کند.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: فرصت‌هایی که به ما داده شده و به عنوان عالم و مولوی به مردم خدمت می‌کنیم توفیق و نعمت بزرگ عطا شده از سوی پروردگار عالم است و باید قدر آن را بدانیم.

وی با بیان اینکه امروز صهیونیست به طور مداوم نقشه‌هایی در کل دنیا به ویژه برای مردم این منطقه طراحی می‌کند افزود: اتفاقاتی که برای مسلمانان می‌افتد طراحی صهیونیست است، این گروه از خلاء فکری مسلمانان استفاده می‌کند تا به صورت مداوم مشغول هم باشند.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور با اشاره به اینکه دشمن عصبانی است به این دلیل که جبهه حق به سرعت پیش می‌رود ادامه داد: در این شرایط سردمداران جبهه باطل در خفا ایستاده و بدون نشان دادن خود، نقشه و توطئه طراحی می‌کنند و کسانی دیگر نقشه‌هایشان را اجرا می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز باید خیلی مراقب باشیم که در طراحی دشمن قرار نگیریم افزود: در این زمینه نقش خواص بسیار مهم است.

سردار کرمی با تاکید براینکه اگر خواص خوب تشخیص ندهند نمی‌توانند چشم فتنه را کور کنند گفت: امروز جبهه حق به فضل الهی پیش می‌رود.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای این ملت است تصریح کرد: هم‌اینک ۱۰ هزار بسیجی داریم که قریب هشت هزار نفر آنان براداران اهل سنت هستند و کار اجرایی در کشورانجام می‌دهند.

وی ادامه داد: ۶۰۰پاسدار سنی در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند، اینجا بین شیعه و سنی فرق نیست.

سردار کرمی افزود: همه ما در مقابل سخنان خود مسوول هستیم، نباید حرفی بزنیم که هیجان و احساسات جوانان را برانگیخته کنیم و رفتار نا شایست انجام دهند، اگر امنیت خدشه دار شود همه دچار آسیب می‌شویم.

وی گفت: امروز نیروی انتظامی در اوج اقتدار و مظلومیت هستند، شبکه های معاند همواره جریان سازی منفی علیه آنان دارندآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو