آشنایی با مرکز خرید پاویلیون در کوالالامپور مالزی | Pavilion Kuala Lumpur

منبع: تاپ تراول

10

1399/12/10

09:35


لیدوما تریپ

مرکز خرید پاویلیون

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول به معرفی مرکز خرید پاویلیون شهر کوالالامپور مالزی خواهیم پرداخت قبل از معرفی مرکز خرید پاویلون به معرفی کوتاه کشور مالزی خواهیم پرداخت که در ادامه درباره آن توضیح داده شده است.

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالالامپور است. سازمان‌های دولتی و وزارت‌خانه‌های این کشور در شهر جدید پوتراجایا(پایتخت اداری) این کشور واقع است. مالزی عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای همسود است. این فدراسیون شامل سیزده ایالت در جنوب شرقی آسیا است. نام «مالزی» زمانی انتخاب شد که فدراسیون مالایا؛ سنگاپور، صباح و ساراواک یک اتحادیه متشکل از ۱۴ ایالت را تشکیل دادند. در سال ۱۹۶۵ سنگاپور از مالزی جدا شد و به کشوری مستقل تبدیل گردید.

مالزی دربردارنده دو ناحیه جغرافیائی است و دریای جنوبی چین آن‌ها را از هم جدا می‌کند . ساکنین کشور مالزی از سه نژاد مالایی (۶۰٪)، چینی (۲۷٪)، هندی (۱۲٪) و غیره (۱٪) تشکیل شده‌است.

شبه جزیره مالزی به سبب داشتن سواحل بیشمار و گوناگون در بخش‌های مختلفش، یکی از بزرگترین و مهمترین مکانهای غواصی در دنیا شمرده می‌شود. محدوده ساراواک به سبب داشتن آبهای شفاف و گوناگونی ماهی‌ها از زیباترین جاذبه‌های مالزی به شمار می‌رود.

طبیعت زیبا و استوایی مالزی مکانهای متعددی را برای گردشگران علاقه‌مند به طبیعت ارائه می‌کند. تامان نگارا یا جنگل ملی مالزی از قدیمی‌ترین جنگلهای جهان به شمار می‌رود.

سواحل شرقی شبه جزیره مرکزی مالزی، دارای جزایر بسیار دیدنی و بکر می‌باشند که از آن جمله عبارتند از: جزایر پرهنتیان، جزیره ردانگ، جزیره تیومان. همچنین می‌توان به جزیرهٔ لنکاویLangkawi اشاره کرد که در شمال غربی مالزی واقع شده‌است

چرا مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور؟ 


  • بهترین مرکز خرید کوالالامپور و کشور مالزی است
  • می توانید در فضایی شیک و مدرن به گشت و گذار و خرید بپردازید.
  • فروشگاه ها و نمایندگی های برترین برندهای بین المللی دنیا را در پاویلیون کوالالامپور خواهید دید.
  • درست در مرکز شهر قرار گرفته و تنوع جالب توجهی از محصولات متنوع دارد.
  • پاویلیون کوالالامپور به فود کورتی مجهز و وسیع مجهز است.
 

مرکز خرید پاویلیون

آشنایی با مرکز خرید پاویلیون | Pavilion Kuala Lumpur

اگر بخواهیم بهترین مرکز خرید کوالالامپور را برای گشت و گذار انتخاب کنیم، بی شک باید به سراغ پاویلیون کوالالامپور برویم. برای پیدا کردنش لازم نیست راه زیادی طی کنید، چرا که درست در قلب پایتخت مالزی و در منطقه شلوغ و پر رفت و آمد بوکیت بینتانگ قرار گرفته است. پاویلیون کوالالامپور، مرکز خریدی مجلل با طیف انبوه و متنوعی از نمایندگی هایِ برندهای نام آشنا و بین المللی است که در این مجموعه گرد هم جمع آمده اند.

وقتی پاویلیون کوالالامپور را انتخاب می کنید، یعنی به سراغ بهترین ها رفته اید و همگی با کمال میل در اختیار شما قرار گرفته اند: پوشاک روز دنیا، بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی، بهترین کیف و کفش ها و … باید بدانید هر یک از این محصولات در یکی از ۶ بخش پاویلیون کوالالامپور و خیابان های تجاری اش قرار گرفته اند و در هر بخش به صورت تخصصی محصولات مشابه هم را خواهید یافت. از آن جمله می توان به غرفه محصولات لوکس، فشن آونو، خیابان توکیو و سالن زیبایی اشاره کرد. در این میان علاوه بر فروشگاه های مختلف، بخش فود کورت و غذای پایویلون کی ال را نمی توان نادیده گرفت و باید بدانید که دستِ بازی برای انتخاب غذای مورد علاقه تان خواهید داشت.

پروژه ساخت مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور در سال ۲۰۰۰ میلادی آغاز شد و در نهایت نیز در سال ۲۰۰۷ مورد بهره برداری قرار گرفت. این مرکز خرید مجلل و مدرن در مجموع مساحتی برابر با ۱۳۰ هزار متر مربع دارد و در ۷ طبقه مختلف وسعت یافته است. همچنین علاوه بر ۸ بخش مختلف و داخلی پاویلیون کوالالامپور، یک بخش جانبی به نام پاویلیون الیت به چشم می خورد که وسعتی در حدود ۲۳ هزار متر مربع داشته و ساختمانی ۱۰ طبقه می باشد.

ارزیابی هزینه

باید بدانید در مجموع هزینه ها در کشور مالزی قدری کم تر از کشور ما می باشند، اما این را نباید از قلم انداخت که نمایندگی لوکس ترین برندهای جهان را در پاویلیون کوالالامپور خواهید دید، بنابراین نمی توان از این محصولات قیمت پایینی را انتظار داشت. اما از طرفی تنوع برندها در این مرکز خرید به وضوح دیده می شود و برای خرید ارزانمی توانید به سراغ برندهایی با قیمت های مناسب تر بروید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو