اسامی برندگان جوایز گلدن گلوب 2021

18

1399/12/11

06:53


اسامی برندگان جوایز گلدن گلوب 2021

۲ ساعت پیش

اسامی برندگان جوایز گلدن گلوب 2021

به گزارش سلام سینما هفتاد و هشتمین مراسم جوایز گلدن گلوب(Golden Globe 2021) امروز، یکم مارس 2021 (11 اسفند) برگزار شد و برندگان خود را شناخت.


بخش تلویزیون‌ گلدن گلوب 2021:

بهترین سریال تلویزیونی موزیکال یا کمدی:

Emily in Paris» (Netflix)»

The Flight Attendant» (HBO Max)»

The Great» (Hulu)»

برنده: Schitt’s Creek» (CBC)»

Ted Lasso» (Apple TV Plus)»

 

بهترین سریال درام:

برنده: The Crown» (Netflix)»

Lovecraft Country» (HBO Max)»

The Mandalorian» (Disney Plus)» 

Ozark» (Netflix)»

Ratched» (Netflix)»

 

بهترین مینی سریال یا فیلم تلویزیونی:

Normal People» (Hulu/BBC)»

The Queen’s Gambit» (Netflix)»

Small Axe» (Amazon Studios/BBC)»

The Undoing» (HBO)»

Unorthodox» (Netflix)»

 

بهترین بازیگر مرد سریال‌های درام:

Jason Bateman (“Ozark”) 

برنده: Josh O’Connor (“The Crown”) 

Bob Odenkirk (“Better Call Saul”)

Al Pacino (“Hunters”) 

Matthew Rhys (“Perry Mason”)

 

بهترین بازیگر زن سریال‌های درام:

Olivia Colman (“The Crown”) 

Jodie Comer (“Killing Eve”)

برنده: Emma Corrin (“The Crown”) 

Laura Linney (“Ozark”) 

Sarah Paulson (“Ratched”)

 

بهترین بازیگر زن در سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی:

Cate Blanchett (“Mrs. America”) 

Daisy Edgar-Jones (“Normal People”)

Shira Haas (“Unorthodox”) 

Nicole Kidman (“The Undoing”) 

Anya Taylor-Joy (“The Queen’s Gambit”)

 

بهترین بازیگر مرد در سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی:

Bryan Cranston (“Your Honor”)

Jeff Daniels (“The Comey Rule”) 

Hugh Grant (“The Undoing”) 

Ethan Hawke (“The Good Lord Bird”) 

برنده: Mark Ruffalo (“I Know This Much Is True”)

 

بهترین بازیگر مرد سریال‌های کمدی یا موزیکال:

Don Cheadle (“Black Monday”)

Nicholas Hoult (“The Great”) 

Eugene Levy (“Schitt’s Creek”) 

Jason Sudeikis (“Ted Lasso”) 

Ramy Youssef (“Ramy”)

 

بهترین بازیگر زن سریال‌های کمدی یا موزیکال:

Lily Collins (“Emily in Paris”)

Kaley Cuoco (“The Flight Attendant”) 

Elle Fanning (“The Great”) 

Jane Levy (“Zoey’s Extraordinary Playlist”)

Catherine O’Hara (“Schitt’s Creek”)

 

بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال، مینی سریال یا فیلم تلویزیونی:

John Boyega (“Small Axe”) 

Brendan Gleeson (“The Comey Rule”) 

Dan Levy (“Schitt’s Creek”) 

Jim Parsons (“Hollywood”)

Donald Sutherland (“The Undoing”)

 

‎بهترین بازیگر مکمل زن در سریال ، سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی:

برنده: Gillian Anderson (“The Crown”) 

Helena Bonham Carter (“The Crown”) 

Julia Garner (“Ozark”) 

Annie Murphy (“Schitt’s Creek”) 

Cynthia Nixon (“Ratched”)

 

بخش سینما گلدن گلوب 2021:

بهترین فیلم درام:

The Father» (Sony Pictures Classics)»

Mank» (Netflix)» 

Nomadland» (Searchlight Pictures)»

Promising Young Woman» (Focus Features)»

The Trial of the Chicago 7» (Netflix)»

 

بهترین فیلم موزیکال یا کمدی:

Borat Subsequent Moviefilm» (Amazon Studios)»

Hamilton» (Walt Disney Pictures)» 

Palm Springs» (Neon)»

Music» (Vertical Entertainment)»

The Prom» (Netflix)»

 

بهترین کارگردان:

Emerald Fennell, «Promising Young Woman» (Focus Features)

David Fincher, «Mank» (Netflix) 

Regina King, «One Night in Miami» (Amazon Studios) 

Aaron Sorkin, «The Trial of the Chicago 7» (Netflix) 

Chloé Zhao, «Nomadland» (Searchlight Pictures)

 

بهترین بازیگر زن - موزیکال یا کمدی:

Maria Bakalova (“Borat Subsequent Moviefilm”) 

Kate Hudson (“Music”)

Michelle Pfeiffer (“French Exit”) 

برنده: Rosamund Pike (“I Care a Lot”)

Anya Taylor-Joy (“Emma”)

 

بهترین بازیگر مرد - درام:

Riz Ahmed (“Sound of Metal”) 

Chadwick Boseman (“Ma Rainey’s Black Bottom”) 

Anthony Hopkins (“The Father”) 

Gary Oldman (“Mank”) 

Tahar Rahim (“The Mauritanian”)

 

بهترین بازیگر زن - درام:

Viola Davis (“Ma Rainey’s Black Bottom”) 

Andra Day (“The United States vs. Billie Holiday”) 

Vanessa Kirby (“Pieces of a Woman”) 

Frances McDormand (“Nomadland”) 

Carey Mulligan (“Promising Young Woman”)

 

بهترین بازیگر مرد - موزیکال یا کمدی:

(“Borat Subsequent Moviefilm”) Sacha Baron Cohen

James Corden (“The Prom”)

Lin-Manuel Miranda (“Hamilton”) 

Dev Patel (“The Personal History of David Copperfield”) 

Andy Samberg (“Palm Springs”)

 

بهترین بازیگر مکمل مرد:

Sacha Baron Cohen (“The Trial of the Chicago 7”) 

Daniel Kaluuya (“Judas and the Black Messiah”) 

Jared Leto (“The Little Things”)

Bill Murray (“On the Rocks”) 

Leslie Odom, Jr. (“One Night in Miami”)

 

بهترین بازیگر مکمل زن:

Glenn Close (“Hillbilly Elegy”) 

Olivia Colman (“The Father”) 

برنده: Jodie Foster (“The Mauritanian”)

Amanda Seyfried (“Mank”) 

Helena Zengel (“News of the World”)

 

بهترین فیلم خارجی زبان:

Another Round» (Samuel Goldwyn Films)»

La Llorona» (Shudder)»

The Life Ahead» (Netflix)» 

برنده: Minari» (A24)»

Two of Us» (Magnolia Pictures)»

 

بهترین فیلمنامه:

Promising Young Woman» (Focus Features)» 

Mank» (Netflix)» 

The Trial of the Chicago 7» (Netflix)» 

The Father» (Sony Pictures Classics)» 

Nomadland» (Searchlight Pictures)»

 

بهترین موسیقی متن:

The Midnight Sky» (Netflix) – Alexandre Desplat»

Tenet» (Warner Bros.) – Ludwig Göransson»

News of the World» (Universal Pictures) – James Newton Howard»

Mank» (Netflix) – Trent Reznor, Atticus Ross»

Soul» (Pixar) – Trent Reznor, Atticus Ross, Jon Batiste»

 

بهترین آهنگ:

Fight for You» from «Judas and the Black Messiah» (Warner Bros.) – H.E.R., Dernst Emile II, Tiara Thomas» 

Hear My Voice» from «The Trial of the Chicago 7» (Netflix) – Daniel Pemberton, Celeste»

Io Si (Seen)» from «The Life Ahead» (Netflix) – Diane Warren, Laura Pausini, Niccolò Agliardi»

Speak Now» from «One Night in Miami» (Amazon Studios) – Leslie Odom Jr, Sam Ashworth» 

Tigress & Tweed» from «The United States vs. Billie Holliday» (Hulu) – Andra Day, Raphael Saadiq»

 

بهترین انیمیشن:

The Croods: A New Age» (Universal Pictures)»

Onward» (Walt Disney Pictures)» 

Over the Moon» (Netflix)» 

برنده: Soul» (Walt Disney Pictures)»

Wolfwalkers» (Cartoon Saloon)»


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو