پیش بازی میلان-اودینزه؛ نیاز شدید به پیروزی در غیبت زلاتان و چالهان اوعلو

پیش بازی میلان-اودینزه؛ نیاز شدید به پیروزی در غیبت زلاتان و چالهان اوعلو


منبع: طرفداری

10

1399/12/13

01:50


پیش بازی میلان-اودینزه؛ نیاز شدید به پیروزی در غیبت زلاتان و چالهان اوعلو

میلان در فاصله 4 امتیازی با صدرجدول، تنها پیروزی لازم دارد اما اودینزه در فرم خوبی به سن سیرو می رود. 

از هفته بیست و پنجم رقابت های سری آ ایتالیا، امروز چهارشنبه از ساعت 23:15 میلان در سن سیرو میزبان اودینزه خواهد بود. 

اطلاعات بازی

تورنمنت: سری آ ایتالیا فصل 2020/2021 - هفته بیست و پنجم

تاریخ: چهارشنبه 13 اسفند 1399 / 3 مارس 2021

ساعت: 23:15 به وقت تهران

استادیوم: سن سیرو (میلان)

وضعیت دو تیم

زلاتان برای 10 روز از میادین دور خواهد بود و چالهان اوعلو هم وضعیت بدنی خوبی ندارد و این دو ضربه بزرگ به بخش هجومی میلان خواهد بود. باید دید پیولی در بازی فردا از رومانیولی استفاده می کند یا خیر. در بازی قبلی رومانیولی در ادامه انتقادات زیاد هواداران و رسانه ها در ترکیب قرار نگرفت. حضور توموری که مقابل رم هم بازی بسیار خوبی انجام داد، قطعی به نظر می رسد. 

در تیم اودینزه، روبرتو پریرا و ماروین زیگلار به ترکیب بازمی گردند. 

میلان با پیروزی مهم مقابل رم، امیدهای خود برای قهرمانی را زنده کرد و نیاز دارد این روند پیروزی را حفظ کند. اودینزه هم با شایستگی توانست 1-0 فیورنتینا را در خانه شکست دهد و با روحیه خوبی به این میدان می آید. حتی با وجود غائبان کلیدی، میلان شانس اول برای پیروزی است. 

ترکیب احتمالی از نگاه هواسکورد

غائبان

شش مصاف اخیر رو در رو و جایگاه در جدول

بهترین بازیکنان دو تیم در این فصل سری آ

نکات آماری

میلان در بازی اخیرش مقابل اودینزه در سری آ پیروز شده و اگر امروز هم پیروز شود، از سال 2008 برای اولین بار سه پیروزی متوالی مقابل اودینزه کسب می کند. 

اودینزه از 13 بازی اخیرش در سن سیرو مقابل میلان تنها 1 پیروزی به دست آورده است (4 تساوی و 8 شکست). تنها پیروزی آنها در سپتامبر 2016 با نتیجه 1-0 بود. 

اودینزه در فرم بسیار خوبی قرار دارد و در 5 هفته اخیر در سری آ فقط اینتر بیشتر از آنها امتیاز کسب کرده است. آنها در 5 بازی اخیر، سه پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست ثبت کرده اند. 

میلان از 5 بازی اخیر خانگی اش در سری آ 3 شکست متحمل شده است (2 پیروزی). آنها در 23 بازی خانگی پیش از آن زیر نظر پیولی تنها 2 شکست داشتند. 

میلان تا پایان هفته بیست و چهارم 52 امتیاز کسب کرده است. در دوران پیروزی های 3 امتیازی در فوتبال، این ششمین بار است که میلان در پایان هفته بیست و چهارم، بیشتر از 50 امتیاز دارد. در 5 بار اخیری که چنین اتفاقی افتاده، آنها در پایان فصل یا اول و یا دوم شده اند. 

پیش بینی نتیجه بازی از نگاه هواسکورد

میلان 2-1 اودینزه

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو