میلان به رکورد 20 پنالتی در فصل جاری رسید

میلان به رکورد 20 پنالتی در فصل جاری رسید


منبع: طرفداری

10

1399/12/14

02:30


میلان به رکورد 20 پنالتی در فصل جاری رسید

میلان فقط 3 پنالتی تا شکستن رکورد بارسلونا در فصل 2015/16 فاصله دارد.

بازی میلان و اودنیزه در سری آ با تساوی 1-1 به پایان رسید. فرانک کسیه با گل دقیقه 97 خود از روی نقطه پنالتی از شکست خانگی روسونری جلوگیری کرد.

به نقل از Squawka؛ در همه رقابت های فصل جاری تا کنون 20 ضربه پنالتی برای میلان گرفته شده است. (16 پنالتی در سری آ و 4 پنالتی در لیگ اروپا) آنها رکورددار بیشترین پنالتی در فصل جاری سری آ و لیگ اروپا هستند. میلان حداقل 6 پنالتی بیش از هر تیمی در پنج لیگ معتبر اروپایی داشته است.

گفتنی است میلان در فصل جاری سری آ، دو برابر بیش تر از تیم دوم این لیست (ساسولو) پنالتی زده است. با ادامه این روند به احتمال زیاد رکورد بیشترین تعداد پنالتی تاریخ در طول یک فصل سری آ و البته پنج لیگ معتبر اروپایی به نام تیم پیولی ثبت خواهد شد. فصل گذشته برای لاتزیو 18 ضربه پنالتی اعلام شد که رکورد بیشترین تعداد پنالتی در یک فصل سری آ محسوب می شود. بارسلونا در همه رقابت های فصل 2015/16 با 23 پنالتی، رکورددار بیشترین پنالتی در پنج لیگ معتبر اروپایی است. میلان 2 پنالتی با رکورد بیشترین پنالتی تاریخ سری آ و 3 پنالتی تا رکورد بیشترین پنالتی تاریخ پنچ لیگ معتبر اروپایی فاصله دارد. (همه رقابت ها)

لحظه خطای هند پنالتی بازیکن اودینزه در آخرین ثانیه های بازی با میلان

جدول پنالتی های سری آ به تفکیک تیم ها

وضعیت بازیکنان پنالتی زن میلان در فصل جاری

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو