انباردپو 246هزار عدد موادمحترقه در "کرج"

12

1399/12/14

12:54


انباردپو 246هزار عدد موادمحترقه در "کرج"

سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر بیان داشت: در پي دریافت گزارشی مبني بر خريد و فروش و نگهداري مواد محترقه توسط فردی در سطح شهر کرج شناسایی و دستگیری نامبرده در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز قرارگرفت.

وی اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی فروشنده مواد محترقه را شناسایی و وی را در یکی از مناطق کرج دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: متهم در تحقیقات پلیسی ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر دپو مواد محترقه قاچاق در یک انباری در خیابان چالوس به فروش مواد محترقه نیز در سطح گسترده اقرار کرد.

سردار محمدیان خاطرنشان کرد: ماموران پس از اعزام به محل انبار 246 هزارو 175 عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز و قاچاق فاقد هرگونه مدارک معتبر و گمرکی، شامل  219 هزارو 600 عدد ترقه کبريتي، 2 هزارو 160 عدد انواع ترقه، 4800 عدد فشفشه، بمبک ترقه ای 900 عدد، آبشار 9 هزار و 400 عدد و لانچر هوایی 315 عدد کشف کردند و انبار مورد نظر نیز پلمب شد.

وی با بیان این که بر اساس نظر کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: متهم به همراه مواد محترقه کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: با توجه به در پيش بودن چهارشنبه آخرسال نظارت مستمر پلیس استان البرز بر اصناف به منظور جلوگیری از تخلفات چهارشنبه آخر سال ادامه دارد و همکاری و تعامل مردم با نیروی انتظامی منجر به ایجاد فضایی مطلوب در سطح استان و کاهش جرایم و خطرات مربوط به روزهای پایانی سال به ویژه چهارشنبه آخر سال خواهد شد.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو