جرمی رینر

با ترند شدن هشتگ «جرمی رنر را خدا بیامرزد» (#RIPJeremyRenner) در شبکه‌های اجتماعی، خطر تحریم یا کنسل شدن «جرمی رنر» را تهدید کرد. رنر که در حال بازی در سریال «شاهین‌چشم» (Hawkeye) مارول و دیزنی است، در گذشته با انتقاداتی مواجه شده بود، اما بنا به دلایل نامشخص سه‌شنبه این هفته دوباره نام او در شبکه‌های مجازی ترند شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «سانی پاچکو» همسر سابق رنر در سال ۲۰۱۹ ادعا کرده بود که بازیگر نقش «کلینت بارتون» در «دنیای سینمایی مارول» اغلب در دوران ازدواج‌شان مواد مخدر و الکل مصرف می‌کرده است. او در آن زمان گفت که چنین رفتارهایی سبب مشاجره‌های خشونت‌آمیز متعددی شده و رنر او را تهدید به کشتن کرده و حتی دخترش را گاز گرفته است. رنر علاوه بر این متهم شده که کوکایین را روی پیشخوان و در دسترس دخترش قرار داده است. پاچکو می‌گوید در یکی از این درگیری‌ها رنر اسلحه‌ای در دهان خود گذاشته و قصد خودکشی داشته اما برای ترساندن او به سقف تیراندازی کرده.

رنر در واکنش به این اتهامات همسر سابقش را «بی‌ثبات» نامید و ادعاهای او را رد کرد. در آن زمان به‌رغم انکار رنر گزارش شد که مارول لغو تولید سریال «شاهین‌چشم» را بررسی کرده است. با این حال، او اخیراً در تصاویر پشت صحنه‌ی فیلمبرداری این پروژه در کنار «هیلی استاینفلد» دیده شد.

ترند شدن نام رنر سبب شده که بعضی از اظهارات نژادپرستانه و توهین‌آمیز او در مصاحبه‌هایش بازنشر شود. این شواهد البته به جدیت اتهامات مطرح شده از سوی همسر سابق رنر نیست، اما قطعاً سناریوی برکناری احتمالی او از نقش «کلینت بارتون» را تقویت می‌کند.