چلنج های Fortnite | آموزش قدم به قدم چالش های فصل پنجم از چپتر دوم

چلنج های Fortnite | آموزش قدم به قدم چالش های فصل پنجم از چپتر دوم


منبع: زومجی

8

1399/12/16

09:52


چلنج های Fortnite | آموزش قدم به قدم چالش های فصل پنجم از چپتر دوم

فصل چهارم از چپتر دوم بازی Fortnite با یک رویداد هیجان‌انگیز به پایان رسید. ازاین‌رو تنها با گذشت تقریبا نصف روز از پایان فصل چهارم، فصل پنجم با یک آپدیت در اختیار کاربران قرار گرفت. فصل پنجم چپتر دوم فورتنایت Zero Point نام دارد و در جریان داستان آن مأمور جونز تمامی جایزه‌بگیران حرفه‌ای را دور یکدیگر جمع کرده است و شاهد اضافه شدن مندلورین و بیبی یودا به بازی هستیم. طبق روال همیشه، ماهم با آغاز فصل پنجم، راهنمای چلنج های فورتنایت را برای شما آماده کرده‌ایم. در نظر داشته باشید که این مطلب هر هفته با آموزش چلنج های هفتگی فورتنایت به‌روزرسانی می‌شود.

یکی از مواردی که در فصل پنجم شاهد آن هستیم، اضافه شدن بانتی و مأموریت‌های مختلفی به بازی هستیم و باعث می‌شود بازیکنان بیش‌ازپیش سطح خود را ارتقا دهند. همچنین تغییراتی هم در چلنج های فورتنایت به‌وجود آمده و شاهد اضافه شدن چالش های مدت‌دار و چند ساعته هستیم. در ادامه می‌توانید راهنمای چالش های فصل پنجم از چپتر دوم فورتنایت را مشاهده کنید:

چالش های هفته اول از فصل پنجم فورتنایت چپتر ۲

چلنج های هفته اول فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Complete Bounties

بونتی‌ها را کامل کنید

Stage 1 of 4: Shotgun Eliminationsمرحله ۱ از ۴: سه نفر را با شاتگان بکشید
Stage 1 of 3: Discover Named Locationsمرحله ۱ از ۳: پنج محیط اسم‌دار بازی را شناسایی کنید
Stage 2: Talk to a Characterمرحله ۲: با سه کاراکتر مختلف صحبت کنید
Stage 3: Collect Barsنوار گلد خود را پر کنید (میزان در نظر گرفته شده، ۵۰۰)

چالش های هفته اول، شامل موارد بالا به‌علاوه سه چالش زمان‌دار می‌شوند. چالش های زمانی به نظر می‌رسد هر ۱۲ ساعت یک بار باشند و مدام تعویض می‌شوند. به‌عبارتی، اپیک گیمز سعی کرده تاحدی سیستم چالش های روزانه را با چالش های هفتگی ترکیب کند. در جریان هفته اول، بازیکنان باید میزان Bounty درنظر گرفته شده را کامل کنند. در ادامه، باید سه نفر را با شاتگان بکشید. همچنین باید پنج محیط دارای اسم بازی را کشف کنید. با شروع هر فصل جدید، کل محیط‌های اصلی بازی با علامت سؤال نمایش داده می‌شوند و با گشت‌وگذار در آن، می‌توانید محیط‌های بازی را نمایان کنید.

ازاین‌رو در ابتدای هر فصل با یک چالش پیدا و مشخص کردن محیط‌های بازی روبه‌رو می‌شویم. در فصل جدید، شاهد اضافه شدن کاراکترهایی به نقشه بازی هستیم که با گشت‌وگذار خود در محیط بازی می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید. تنها کافی است با سه کاراکتر صحبت و Bounty دریافت کنید. به‌عبارتی انجام اولین چالش با صحبت کردن با سایر کاراکترهای محیط، ارتباط مستقیمی دارد. از دیگر ویژگی‌های فصل Zero Point اضافه شدن یک Gold Bar در طول بازی برای بازیکن است. بازیکنان با انجام مأموریت‌ها، Bountyها، کشتن دشمنان و موارد مشابه می‌توانند این نوار را پر کنند. حال کافی است مدام به انجام فعالیت‌های ذکر شده بپردازید تا آخرین چالش را هم کسب کنید.

جایزه بگیرن فصل پنجم فورتنایت چپتر ۲

چلنج های هفته دوم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Destroy mailboxes

پنج صندوق پستی را خراب کنید

Plant the evidence in Catty Corner or Flush Factoryاز شواهد خود در Catty Corner یا Flush Factory استفاده کنید

Deliver a vehicle from Steamy Stacks to Pleasant Park

با ماشین از محیط Steamy Stacks تا Pleasant Park را رانندگی کنید
Drive through Flaming Ringsاز داخل یک حلقه آتش با ماشین خود عبور کنید
Find clues in Pleasant Park, Holly Hedges, and Lazy Lakeسرنخ‌های موجود در Pleasant Park، Holly Hedges و Lazy Lake را پیدا کنید
Destroy dog housesسه عدد خانه مخصوص به سگ را خراب کنید

در جریان هفته دوم، بازیکنان در اولین چالش هفتگی خود باید پنج صندوق پستی را خراب کنند. با ورود به محیط‌هایی که به شکل شهرک هستند، مثل Pleasant Park، می‌توانید صندوق پستی‌های مختلفی را پیدا کنید. در چالش رساندن یک ماشین از Steamy Stacks به Pleasant Park هم بازیکنان باید یک وسیله نقلیه را برداشته و محیط‌های ذکر شده را طی کنند. یادتان باشد که ابتدا باید از محیط Steamy Stacks شروع کنید. در چهارمین چالش، تنها کافی است با ماشین خود از وسط یکی از حلقه‌های آتشین داخل محیط عبور کنید.

نحوه قرار گیری حلقه‌ها به‌گونه‌ای است که به‌وضوح در نقشه فورتنایت قابل دیدن هستند و درنزدیکی بعضی از آن‌ها، سطوح شیب‌داری قرار داده شده که روند انجام این کار را ساده‌تر می‌کند. در آخرین چالش هم باید خانه‌های سگ‌ها را از بین ببرید که باز در محیط‌های به شکل شهرک بازی، می‌توانید این خانه‌های کوچک را پیدا کنید. 

چالش Find clues in Pleasant Park, Holly Hedges, and Lazy Lake

در زیر می‌توانید نحوه انجام این کار را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

چالش Plant the evidence in Catty Corner or Flush Factory

در زیر می‌توانید نحوه انجام این کار را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

مسترچیف در فورتنایت

چلنج های هفته سوم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Damage players with Assault Rifles or SMGs

با سلاح اسالت رایفل یا SMG به سایر بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب رسانی ۵۰۰)

Headshot Damage to players with Pistols or Sniper Riflesبا پیستول یا تک‌تیرانداز سایر بازیکنان را هدشات کنید (میزان آسیب رسانی ۲۰۰)

Destroy Toilets

سه عدد سرویس بهداشتی را خراب کنید
Loot Chests in Craggy Cliffs, Holly Hedges, or Retail Rowدر یکی از سه منطقه Craggy Cliffs، Holly Hedges یا Retail Row هفت صندوق را باز کنید
Eliminations with Rare Weapons or greaterسه نفر را حداقل با سلاح‌های Rare بازی از بین ببرید
Eliminations while in a vehicleیک نفر را درحالی‌که سوار وسیله نقلیه هستید، از بین ببرید
Loot Ammo Boxes in Salty Towers or Colossal Coliseumهفت جعبه مهمات را یکی از مناطق Salty Towers یا Colossal Coliseum از بین ببرید

چالش های هفته سوم، ساده‌تر از دو هفته پیشین است و بازیکنان آن‌چنان چالش خاصی را تجربه نخواهند کرد. در جریان اولین چالش، باید با یکی از سلاح‌های اسالت رایفل یا SMG به سایر بازیکنان آسیب وارد کنید. این در حالی است که چالش دوم هم آسیب وارد کردن به بازیکنان به واسطه‌ی پیستول و سلاح تک‌تیرانداز است. بااین‌تفاوت که در اینجا حتما باید بازیکنان را هدشات کنید. بعضی از محیط‌های بازی فورتنایت دارای سرویس بهداشتی است و در سومین چالش باید سه سرویس بهداشتی را از بین ببرید.

برای کسب چهارمین چالش، تنها کافی است وارد یکی از سه منطقه ذکر شده شوید و هفت صندوق را باز کنید. دراین‌میان اشاره کنم که حتما لازم نیست تمامی صندوق‌ها را از یک محیط جمع‌آوری کنید. در جریان کشتن بازیکنان با سلاح‌ ارزش Rare یا بالاتر، باید به‌سراغ سلاح‌هایی بروید که رنگ آن‌ها آبی، بنفش یا طلایی است. سپس سه نفر را بکشید تا چالش ذکر شده را کسب کنید. در ادامه، باید در یکی از وسیله نقلیه‌های بازی قرار بگیرید و یک نفر را بکشید. در آخرین چالش هفته سوم هم بازیکنان تنها کافی است در یکی از محیط‌های Salty Towers یا Colossal Coliseum، هفت جعبه مهمات را باز کنند. چالش های این هفته به‌گونه‌ای هستند که ازطریق حالت تیم رامبل، به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را کسب کنید.

مندلورین در بازی فورتنایت

چلنج های هفته چهارم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Eliminations within 5m

یک نفر را در فاصله پنج متری از بین ببرید

Eliminations while below 50 healthدرحالی‌که نوار سلامت شما زیر ۵۰ است، یک نفر را بکشید

Eliminations at full health and shields

زمانی‌که شیلد و نوار سلامت شما ۱۰۰ درصد است، یک نفر را بکشید
Destroy enemy structures with a pickaxeسازه‌های ساخته شده توسط سایر بازیکنان را خراب کنید (۱۰ عدد)
Damage opponents with a pickaxeبا تبر به سایر بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب رسانی ۱۰۰)
Collect a tomato basket from a nearby farmیک سبد گوجه فرنگی را در نزدیکی مزرعه پیدا کنید
Ignite and dance at a Tomato Shrine near Pizza Pit or Pizza Food Truckدر نزدیکی Tomato Shrine کامیون Pizza Food یا Pizza Pit برقصید

در هفته چهارم، بازیکنان باید به‌سراغ کشتن و آسیب رساندن سایر بازیکنان بروند. در جریان اولین چالش، باید یک نفر را در فاصله پنج متری خود، از بین ببرید. بهترین گزینه این است که سلاح شاتگان را برداشته و وارد حالت تیم رامبل شوید تا جدا از این چالش، چهار چالش بعدی را هم به‌سادگی کسب کنید. در دومین چالش هم باید یک نفر را در حالتی بکشید که نوار سلامت شما زیر ۵۰ است. این در حالی است که برای چالش سوم باید یک نفر را در حالتی بکشید که نوار سلامت و شیلد شما ۱۰۰ باشد. 

در ادامه، بازیکنان باید به سازه‌های ساخته شده توسط سایر بازیکنان آسیب وارد کرده و آن‌ها را خراب کنند. برای کسب این چالش باید ۱۰ سازه را خراب کنید. برای کسب پنجمین چالش هم باید با تبر خود به سایر بازیکنان آسیب وارد کنید. برای برداشتن سبد گوجه فرنگی، در شمال شرق منطقه Colossal Coliseum یک خانه کوچک وجود دارد که در آن مي‌توانید سبد گوجه را پیدا کنید.

 چالش Ignite and dance at a Tomato Shrine near Pizza Pit or Pizza Food Truck

برای مشاهده‌ی نحوه انجام این ویدیو، تنها کافی است ویدیو زیر را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

حضور کریتوس در بازی فورتنایت

چلنج های هفته پنجم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Find the buried Blue Coin in Retail Row

سکه آبی دفن شده در Retail Row را پیدا کنید

Dig up Gnomes from Fort Crumpet and Pleasant Partچهار عدد Gnomes در Fort Crumpet و Pleasant Park را حفاری کنید

Search chests or ammo crates

۱۵ عدد صندوق یا جعبه مهمات را پیدا کنید
Collect Gnomes from Fort Crumpet and Holly Hedgesچهار عدد Gnomes را از Fort Crumpet و Holly Hedges جمع‌آوری کنید
Bury Gnomes in Pleasant Park or Retail Rowدو عدد Gnomes  دفن شده در Pleasant Park یا Retail Row را پیدا کنید
Deal damage within 10 seconds of resurfacing from sandدر مدت زمان ۱۰ ثانیه پس از سر خوردن از روی شن‌ها، به بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۱۰۰۰)
Deal damage while crouchedدرحالی‌که روی زمین نشسته‌اید، به سایر بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۵۰۰)

چالش های این هفته به‌گونه‌ای هستند که بازیکنان باید به‌واسطه‌ی ویدیوهای قرار داده شده در انتهای متن، آن‌ها را پیدا کرده یا نحوه انجام این چالش‌ها را متوجه شوند. بااین‌حال در جریان چالش پیدا کردن ۱۵ صندوق یا جعبه مهمات، مهم نیست که در کدام یک از مناطق نقشه فورتنایت این کار را انجام می‌دهید، تنها باید ۱۵ صندوق یا جعبه مهمات را پیدا کنید. می‌توانید به‌سراغ هر دو گزینه بروید تا چالش ذکر شده در مدت زمان کمتری کامل شود. 

همچنین بازیکنان باید به‌سایر بازیکن‌ها هم آسیب برسانند. در محل کویری نقشه بازی، بخشی قرار داده شده تا کاربران بتوانند از روی شن‌ها سُر بخورند. حال در مدت زمان ۱۰ ثانیه پس از سرُ خوردن شما، باید به‌سایر بازیکنان آسیب برسانید. این کار را تا زمانی انجام دهید تا چالش ذکر شده کامل شود. این در حالی است که در جریان آخرین چالش هم باید به‌‌صورت نشسته به سایر بازیکنان آسیب برسانید.

چالش Find the buried Blue Coin in Retail Row

دانلود ویدیو از آپارات

چالش Dig up Gnomes from Fort Crumpet and Pleasant Part

دانلود ویدیو از آپارات

چالش Collect Gnomes from Fort Crumpet and Holly Hedges

دانلود ویدیو از آپارات

چالش Bury Gnomes in Pleasant Park or Retail Row

دانلود ویدیو از آپارات

نقشه فورتنایت

چلنج های هفته ششم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Blow up Fishing Holes at Sharky Shell, Sweaty Sands, or Flopper Pond

سه عدد Fishing Holes را در مناطق Sharky Shell، Sweaty Sands و Flopper Pond از بین ببرید

Destroy Motorboatsسه عدد قایق موتوری را از بین ببرید

Blow up Fishing Holes at Lazy Lake Island, Lake Canoe, and near Steamy Stacks

سه عدد Fishing Holes را در مناطق Lazy Lake، Lake Canoe و نزدیک Steamy Stacks از  بین ببرید
Catch Fishهفت عدد ماهی را بگیرید
Signal the Coral Buddiesبه مرجان و صدف‌ها سیگنال دهید
Destroy Boatsهفت قایق را از بین ببرید
Destroy Fishing Rod Barrelsهفت بشکه چوب ماهی‌گیری را از بین ببرید
Get Headshotsهدشات بزنید (۲۰/۴۰/۶۰/۸۰/۱۰۰)

در جریان اولین چالش از هفته ششم، بازیکنان باید Fishing Holeهای مناطق ذکر شده را از بین ببرند. درواقع اگر دقت کرده باشید، در محیط‌های آبی قسمت‌هایی قرار داده شده همیشه ماهی‌ها در آن قسمت بیشتر هستند و مناطق مخصوصی برای ماهی‌گیری به‌حساب می‌آید. در چالش بعدی باید سه قایق موتوری را از بین ببرید. دراین‌میان اشاره کنم که قایق‌های معمولی هم در بازی قرار دارد که برای چالش ششم باید هفت عدد از آن‌ها را هم از بین ببرید.

همچنین مجددا باید Fishing Holeها را برای سومین چالش هم از بین ببرید، ولی این بار باید وارد محیط‌های متفاوتی شوید. در ادامه باید هفت عدد ماهی را بگیرید و بشکه‌های چوب ماهی‌گیری را خراب کنید. درواقع باید بشکه‌هایی را خراب کنید که در آن‌ها چوب ماهی‌گیری قرار داده شده است. در انتها هم باید به دشمنان هدشات بزنید، اما این چالش شامل مراحل متفاوتی است که در هر مرحله باید میزان آسیب‌رسانی مشخصی را به دشمنان وارد کنید. برای مثال در اولین مرحله، حداقل میزان آسیب‌ر سانی، ۲۰ است. 

چالش Signal the Coral Buddies

با تماشای ویدیو زیر، محل دقیق مرجان‌ها و صدف‌های دریایی را مشاهده خواهید کرد.

دانلود ویدیو از آپارات

سه کاراکتر فورتنایت در حال نگاه کردن به محیط‌های بازی

چلنج های هفته هفتم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Visit Houses in Slurpy Swamp in One Match

در یک بازی از دو خانه منطقه Slurpy Swamp دیدن کنید

Collect Books from Holly Hedges and Sweaty Sandsپنج کتاب را از داخل منطقه Holly Hedges و Sweaty Sands بردارید

Consume Shield Potions

سه عدد معجون پر کننده شیلد استفاده کنید
Destroy Slurp Barrels۱۰ عدد از بشکه‌های Slurpy را از بین ببرید
Search Chests in Slurpy Swampهفت عدد صندوق را در منطقه Slurpy Swamp باز کنید
Gain Max Shields in a Single Matchدر یک بازی نوار شیلد خود را به حداکثر برسانید
Damage Opponents in Vehiclesبه بازیکنان داخل ماشین آسیب برسانید (۵۰۰/۱۰۰۰/۱۵۰۰/۲۰۰۰/۲۵۰۰)
Eliminations with Zero Shieldیک بازیکن را بدون اینکه شیلد داشته باشید، از بین ببرید

در هفته هفتم، شاهد چالش های ساده و راحتی هستیم. در اولین قدم باید وارد منطقه Slurpy Swamp شوید و از دو خانه قرار گرفته در این منطقه دیدن کنید. سپس ۱۰ بشکه را هم در این محیط از بین ببرید. البته چالش های منطقه Slurpy Swamp به همین دو چالش ختم نمی‌شود و باید هفت صندوق را هم در این محیط معروف باز کنید. در ادامه، از معجون‌های پر کننده شیلد استفاده کنید. استفاده از سه معجون یک چالش و پر کردن کامل نوار هم یک چالش دیگر را برای شما کامل خواهد کرد.

در جریان چالش آسیب رساندن به بازیکنانی که در داخل ماشین قرار دارند، باید در طی مراحل مختلف به آن‌ها میزان آسیب مشخصی را وارد کنید. در چالش جمع‌آوری کتاب، باید به دو منطقه ذکر شده بروید. در خانه‌های این مناطق، کتاب‌خانه‌هایی را می‌بینید که کنار آن‌ها یک کتاب روی زمین افتاده است. 

چلنج های هفته هشتم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Destroy apple and tomato produce boxes at The Orchard Farmers Market

سه جعبه تولید سیب و گوجه فرنگی را در Orchard Farmers Market از بین ببرید

Drive a car through the corn field at Steel Farmبا یک ماشین در بخش کاشت ذرت مزرعه Steel Farm رانندگی کنید

Deliver a truck to Sunflower’s Farm

یک کامیون را به مزرعه شخصیت Sunflower برسانید
Pistol Damageبا پیستول به سایر بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۲۵۰)
Collect Gold Barsنوار طلایی امتیاز خود را گسترش دهید (۵۰۰ امتیاز)
Blow up a gas pumpیک پمپ بنزین را منفجر کنید
Distance traveled Glidingبا گلایدر ۳۵۰۰ متر پرواز کنید

چالش های هفته هشتم متنوع‌تر و ساده‌تر از هفته‌های گذشته است و بازیکنان به‌راحتی هرچه تمام‌تر می‌توانند آن‌ها را کسب کنند. در جریان اولین چالش، باید وارد مزرعه The Orchard Farmers Market شوید و سبدهای حاوی سیب و گوجه فرنگی را پیدا کرده و از بین ببرید. همچنین در یک چالش دیگر هم باید یک کامیون را پیش کاراکتر Sunflower بیاورید که در همین مزرعه قرار دارد. Steel Farm هم نام یکی دیگر از مزرعه‌های کوچک بازی فورتنایت است که همانند Orchard اسم آن روی نقشه بازی نوشته نشده است، اما در انتهای این مطلب می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. 

در جریان چهارمین چالش، بازیکنان باید با سلاح پیستول به سایر بازیکنان بازی آسیب برسانند. این در حالی است که برای بالاتر بردن نوار طلایی امتیازات و کسب ۵۰۰ امتیاز، باید Bountyهای درنظر گرفته شده را انجام دهید که شامل انجام کارهایی مثل کشتن سایر بازیکنان، زنده ماندن در طولانی مدت و کارهای مشابه می‌شود. چالش ازبین‌بردن یک پمپ بنزین هم تنها نیازمند این است که به‌سراغ یکی از پمپ بنزین‌های بازی رفته و آن را منفجر کنید. آخرین چالش هفته هشتم از فصل پنجم بازی فورتنایت چپتر ۲ هم یک چالش ساده است که بازیکنان به مرور زمان و بازی کردن، آن را کسب می‌کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از خروج از بتل‌باس، چتر خود را باز کرده و برفراز آسمان فورتنایت مشغول پرواز کردن شوید.

در ارتباط با عکس زیر بگویم که محیط شمال نقشه، مزرعه Orchared و محیط سمت شرق نقشه، مزرعه Steel است.

محیط‌های مزرعه‌ای فورتنایت چپتر ۲

چلنج های هفته نهم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Shakedown an IO Guard

عمل Shakedown را روی یکی از نگهبان‌های IO بازی انجام دهید

Find a hidden bunker

یک مخفی‌گاه مخفی را پیدا کنید

Find the crashed plane's black box

جعبه سیاه یک هواپیما سقوط کرده را پیدا کنید
Deal damage while in waterزمانی که در آب هستید، به سایر بازیکنان آسیب وارد کنید (میزان آسیب‌رسانی ۲۰۰)
Emote at stone statuesپیش مجسمه سنگی از ایموت استفاده کنید
Ride the Steamy StacksSteamy Stacks را برانید
Deal damage to a Loot Sharkبه لوت شارک آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۵۰۰)

در جریان چالش های هفته نهم، بازیکنان باید به‌سراغ انجام کارهای مختلفی مثل Shakedown کردن بات‌های بازی بروند. در اولین چالش باید پیش یکی از نگهبان‌های IO بروید. این دسته از نگهبان‌ها در نقاط متعددی از نقشه بازی قرار گرفته و با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد. تنها کافی است یکی از آن‌ها را ناک داون کرده و سپس Shakedown را انجام دهید. این در حالی است که در چلنج آسیب رساندن به سایر بازیکنان زمانی که در آب هستید، تنها کافی است وارد دریا شده و منتظر مابقی بازیکنان بمانید. 

در نقشه فورتنایت، مجسمه‌های سنگی زیادی قرار دارد، اما برای کسب این چالش، باید به‌سراغ مجسمه‌های لاما بروید. این دو مجسمه در منطقه Colossal Colosseum قرار گرفته است. در ادامه، وارد محیط Steamy Stacks شوید و ازطریق مخزن‌های بسیار بزرگ و تولید هوای آن‌ها، به خارج از مخزن پرواز کنید. احتمالا تابه‌امروز با کوسه‌ها روبه‌رو شده‌اید. برای کسب این چلنج هم تنها کافی است یک کوسه را در محیط‌های ساحلی فورتنایت پیدا کرده و به آن آسیب برسانید.

چالش Find a hidden bunker

دانلود ویدیو از آپارات

چالش Find the crashed plane's black box

دانلود ویدیو از آپارات

مندلورین کنار آتش در بازی فورتنایت

چلنج های هفته دهم فورتنایت - Zero Point

اسم چالشتوضیحات

Use food consumables

سه غذای قابل استفاده را مصرف کنید

Eliminations with Common Weapons

یک نفر را با سلاح ارزش Common بکشید

Go for a swim at Lazy Lake

در Lazy Lake شنا کنید
Dance near Pleasant Parkنزدیک محیط Pleasant Park برقصید
Deal Melee Damageبا سلاح Melee به سایر بازیکنان آسیب برسانید ( میزان آسیب رسانی ۳۰۰)
Upgrade weaponsسه سلاح خود را ارتقا دهید
Eliminate IO Guardsسه نگهبان IO را از بین ببرید

چالش های هفته دهم فصل پنجم آن‌چنان چالش خاصی را ارائه نمی‌دهند و کاربران به‌راحتی قادر به کسب آن‌ها هستند. در جریان اولین چلنج، بازیکنان باید به‌سراغ آیتم‌های قابل استفاده، بروند. البته این آیتم‌ها باید غذا باشند که در نقاط مختلف بازی به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. همچنین در ادامه باید با یک سلاح Common‌ یک نفر را بکشید. بازیکنان می‌توانند این چالش را با چالش کشتن سه نگهبان IO و ارتقای سه سلاح ترکیب کنند. 

برای سرعت بخشیدن به روند ارتقای سلاح‌ها، از Brutus در منطقه Dirty Docks دیدن کرده و منابع مورد نیاز را برای ارتقای هر سلاح جمع‌آوری کنید. در چلنج آسیب رساندن به سایر بازیکنان با سلاح Melee، تنها کافی ا ست با کلنگ (Pickaxe) خود به سایر بازیکنان آسیب برسانید تا این چالش کامل شود.در انتها، بازیکنان باید در منطقه Lazy Lake شنا کرده و در نزدیکی Pleasant Park هم برقصند.


پرسش‌های متداول

چلنج های فورتنایت چه جوایزی دارند؟

با انجام چلنج های هفتگی فورتنایت، می‌توانید XP دریافت کنید و سطح خودتان را در بازی بالا ببرید. با رسیدن به سطوح بالاتر در بتل‌پس بازی، جوایز مربوطه را دریافت خواهید کرد که شامل مواردی مثل اسکین یا تجهیزات مختلف هستند.

آیا چلنج های هفتگی فورتنایت محدودیت زمانی دارند؟

چالش های هر فصل از فورتنایت را می‌توانید تا پایان آن فصل انجام بدهید و برای مثال، با اضافه شدن چالش های هفته دوم، چالش های هفته اول از بین نمی‌روند. تنها با پایان هر فصل کل چالش های باقی‌مانده از آن از دسترس خارج خواهند شد.

آیا چالش های فورتنایت را فقط در حالت بتل رویال اصلی می‌توان دریافت کرد؟

کاربران می‌توانند به‌صورت تک‌نفره، یا با دوستان خود در همان حالت اصلی فورتنایت مشغول کسب چالش‌ها شوند، اما در حالت کلی محدودیتی برای شما درنظر گرفته نشده است و در سایر حالت‌های زمانی یا تیم رامبل هم می‌توانید چالش های هفتگی فورتنایت را کامل کنید.


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو