تجلیل آیت الله مقتدایی از شخصیت مرحومه خانم داودی

منبع: حوزه

15

1399/12/18

17:49


حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران با اهدای لوح تقدیری از شخصیت مرحومه خانم داودی همزمان با اولین سالگرد وفات ایشان تجلیل کرد.

تجلیل آیت الله مقتدایی از شخصیت مرحومه خانم داودی

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله مرتضی مقتدایی، رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران با اهدای لوح تقدیری از شخصیت مرحومه خانم داودی همزمان با اولین سالگرد وفات ایشان تجلیل کرد که متن آن به این شرح است.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

.... و من تطّوع خیراً فانّ الله شاکرٌ علیم

(هرکه کار خیری از روی رغبت انجام دهد، همانا خداوند سپاسگزار و داناست. بقره/۱۵۸)

سپاس پروردگار متعال را که در پرتو روشنی‌بخش دین مبین اسلام و به برکت دیدگاه بلند بنیانگذار کبیر انقلاب و مجاهدت شهیدان والامقام، بانوانی کمال یافته، فرهیخته و اندیشمند در دامان پرمهر نظام مقدس جمهوری اسلامی پرورش یافته‌اند. بزرگ زنانی که علم و عمل را به هم آمیخته، به مدد همت بلندشان، به چهره هایی ماندگار و اسوه‌هایی قابل اقتدا برای مردان و زنان با ایمان جامعه بشری تبدیل شدند.

اینک به پاس چهل سال مجاهدت خالصانه و ایثارگرانه، بدینوسیله منش مدیریتی، شخصیت علمی و سلوک رفتاری سرکار خانم «فریده داودی» در سالگرد رحلت شهادت‌گونه ایشان مورد تجلیل و تعظیم قرار گرفته؛ به عنوان «چهره ماندگار حوزه‌ علمیه خواهران» معرفی می شوند.

 این مدیر ارشد پیشکسوت، با ژرف‌اندیشی، پشتکار، شیدایی به خدمت و فروتنی، توانست به نمادی کم نظیر و قابل مباهات در حوزه‌های علمیه خواهران تبدیل شده؛ سرمشق خوبی برای هزاران مدیر،استاد و طلبه خواهر در حوزه‌های مقدسه باشد.

مقام بلند ایشان را ارج نهاده، از درگاه قدس ربوبی، رحمت واسعه و علو درجاتشان را مسألت  دارم.

مرتضی مقتدائی

 رئیس شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران