مهدی طارمی در قامت یک ستاره بین المللی

مهدی طارمی در قامت یک ستاره بین المللی


منبع: طرفداری

26

1399/12/18

17:50


مهدی طارمی در قامت یک ستاره بین المللی

مهدی طارمی حالا فقط یک بازیکن مستعد نیست، او حالا یک ستاره بین المللی است...

تیم های پورتو و یوونتوس در حالی باید فردا شب به مصاف هم بروند که مهدی طارمی، مهاجم ایرانی این تیم در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر یوونتوس به همراه کونسیسائو شرکت کرد.

به گزارش طرفداری، اولین سوالی که در ذهن همه شکل می گیرد این است که چرا کونسیسائو طارمی را با خود به کنفرانس خبری برده است؟

حمایت آقای مربی از ستاره ایرانی و کلیدی پورتو

مهدی طارمی این روزها فاصله زیادی با آن مهدی طارمی که می شناختیم دارد. پخته تر شده و حالا دیگر آن پسر بچه بوشهری مستعد نیست، حالا یک ستاره در عرصه بین المللی است.

هرچند مهدی طارمی فصل بی نظیری را پشت سر گذاشته ولی در دیدار حساس این تیم مقابل بنفیکا یک موقعیت صد در صد گلزنی را از دست داد و این موضوع باعث شد بسیاری از هواداران بنفیکا او را مسخره کنند.

به نظر می رسد کونسیسائو که به خوبی از کیفیت بالای مهدی طارمی آگاه است، سعی کرد با بردن او به کنفرانس حساس ترین مسابقه فصل پورتویی ها به نوعی به او روحیه بدهد تا باز هم طارمی مثل بازی رفت برای تیم او گلزنی کند.

مهدی طارمی

پورتو بازار آسیایی را می خواهد

مهدی طارمی فصل فوق العاده ای را سپری می کند و البته باشگاه پورتو هم در این زمینه برای مهاجم ایرانی تیمش کم نگذاشته است. نگاهی به مانورهای تبلیغاتی اخیر باشگاه پورتو نشان می دهد این باشگاه پرتغالی حساب ویژه ای روی مهدی طارمی باز کرده است.

شنیده می شود پورتویی ها برای به دست آوردن بازار آسیایی و به خصوص بولد شدن بیشتر در فضای مجازی که ایرانی ها حضور فعالی دارند، دست به این کار زدند و به نوعی روی طارمی به شکل دیگر هم سرمایه گذاری کرده اند.

مهدی طارمی حالا پس از سردار آزمون که در کنفرانس خبری پیش از دیدار زنیت و دورتموند شرکت کرده بود، به دومین ایرانی تبدیل شد که در کنفرانس خبری لیگ قهرمانان اروپا شرکت می کند.

مهدی طارمی

معامله دو سر برد

این موضوع فقط برای باشگاه پورتو خوب نیست و می تواند زندگی فوتبالی مهدی طارمی را هم تحت تاثیر قرار دهد. بارها شنیدیم می گویند فلان ستاره آندر ریتد است، چرا؟ چون رسانه ها به اندازه کافی به آن بازیکن نمی پردازند یا باشگاه کارهای تبلیغاتی زیادی روی آن انجام نمی دهد. 

شما برای تبدیل شدن به یک ستاره به همه چیز نیاز دارید؛ تلاش، پشت کار، عملکرد درخشان، رسانه ها، تبلیغات و...

مرزی بین یک بازیکن مستعد و ستاره بودن است که طارمی حالا آن را پشت سر گذاشته است.

مهدی طارمی به کنفرانس خبری معتبرترین رقابت باشگاهی جهان پیش از دیدار برابر یوونتوسی می رود که در بازی رفت به آن گل زده است. این موضوع برای طارمی بازتاب زیادی دارد و باعث می شود نام او بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتد و حتی مهدی قادر باشد مثل تمام ستاره های دیگر دنیای فوتبال برای خود اسپانسر شخصی بگیرد و علاوه بر حقوقی که از باشگاه پورتو دریافت می کند، درآمد شخصی دیگری هم داشته باشد.

مهدی طارمی

 

مطالب مشابه