لئوناردو بونوچی: پورتو برای صعود می جنگد اما ما هم با روحیه یوونتوسی به میدان می رویم

منبع: طرفداری

21

1399/12/18

17:50


لئوناردو بونوچی: پورتو برای صعود می جنگد اما ما هم با روحیه یوونتوسی به میدان می رویم

لئوناردو بونوچی گفت یوونتوس باید مقابل پورتو در دفاع مستحکم باشد و برای گل زدن، عجله و وسواس به خرج ندهد

در چارچوب دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب تیم های پورتو و یوونتوس در تورین به مصاف هم می روند. یوونتوس که در بازی رفت 2-1 شکست خورد، کارش برای صعود خیلی راحت نیست اما با یک پیروزی 1-0 می تواند راهی مرحله بعد شود.

 به گزارش وب سایت یوونتوس، لئوناردو بونوچی، مدافع باتجربه یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی با پورتو حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

نباید یک ثانیه هم غفلت کنیم

فردا با روحیه یوونتوسی به زمین می رویم. می خواهیم یوونتوس را به جایی برسانیم که سزاوارش است. ما همه برای پورتو احترام قائلیم اما با عملکرد خوب و میل برای مبارزه، می توانیم نتایجی عالی کسب کنیم. فردا نباید اسیر عجله و وسواس برای زود گل زدن شویم و باید صبور باشیم. پورتو برای صعود کردن می آید و نه دفاع کردن. مهم است که در دفاع مستحکم باشیم. پس از یک ماه استراحت، آماده بازی هستم اما سرمربی تصمیم می گیرد که کدام یازده بازیکن را فردا به میدان بفرستد. ما همه آماده هستیم. فردا یک ثانیه هم نباید غفلت کنیم. باید ذهنیت و رویکردی قوی داشته باشیم چون همه بازی ها سخت هستند اما فشردگی و سختی بازی ها نباید بهانه ای برای ما باشد. از گرم کردن تا سوت پایان بازی، فردا باید در نهایت سرعت و شدت باشیم. 

دمیرال اشتیاق زیادی به تیم می دهد 

مریح دمیرال، مطمئن و مطمئن تر می شود. او پس از مصدومیت سنگینی که داشت، به زمان نیاز داشت تا از نظر ذهنی و بدنی ریکاوری کند. دمیرال ثابت کرده که می تواند یک ستون مستحکم باشد. او به تیم انرژی و اشتیاق تزریق می کند. از فدریکو کیه زا انتظارات زیادی داشتم و او نگذاشت که فشارها تحت تاثیر قرارش دهند. کیه زا بازیکنی با ذهنیت قوی است و سریع فهمید که پوشیدن پیراهن یوونتوس چه معنایی دارد. او کمک زیادی به تیم می کند.  

مطالب مشابه