قلعه عقاب ها دوباره راه افتاد؛ چوکا تا دقیقه 90 ول کن نبود!

منبع: طرفداری

37

1399/12/18

17:56


قلعه عقاب ها دوباره راه افتاد؛ چوکا تا دقیقه 90 ول کن نبود!

دو بازی باقیمانده از آخرین هفته دور رفت امروز برگزار شد. دو دیدار با کیفیتی کاملا متفاوت.

به گزارش طرفداری، از بازی های هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران دو دیدار باقیمانده بود که امروز برگزار شد.

  • فجرسپاسی 0 – 0 گل ریحان البرز

کسل کننده ترین بازی هفته آخر لیگ دسته اول فوتبال ایران همین بازی بود. دیداری که در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید و در حالی که انتظار می رفت سپاسی برای دست یافتن به سه امتیاز این دیدار و در نتیجه حضور در میان تیم های مدعی، حملات بیشتری روی دروازه تیم مهمان تدارک ببینند تا به گل برسند اما بازی آنها سردتر از این حرف ها بود که گلی به دنبال داشته باشد. حالا با این تساوی 27 امتیازی شدند و در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفتند در صورتی که اگر در این به برد می رسیدند می توانستند تا رده سوم جدول رده بندی بالا بروند. اما در سوی دیگر تیم گل ریحان البرز که در قعر جدول رده بندی قرار داشت با این نتیجه نتوانست کاری از پیش ببرد و در نهایت با حضور در رده هفدهم به کار خود در نیم فصل اول لیگ یک پایان داد.

  • چوکای تالش 3 – 2 آرمان گهر

قطعا یکی از زیباترین بازی های هفته پایانی دور رفت همین دیدار چوکا و آرمان گهر بود. دیداری که در ابتدا این تیم میزبان بود که موفق شد دروازه حریف خود را باز کند. این گل در دقیقه 25 و توسط رضا اعتمادی به ثمر رسید اما در ادامه بازی و در دقیقه 50 علی نظری توانست بازی را به تساوی بکشاند.

تالشی که برای برد به این دیدار آمده بودند باز هم از حریف خود پیش افتادند. یاران علی لطیفی در دقیقه 66 توسط پرهام جوادی بازی را باز هم به سود کردند و جالب اینکه در فرصت باقیمانده تا پایان بازی باز هم تیم آرمان گهر نتیجه بازی را مساوی کرد! این پایان کار نبود و چوکا موفق در در دقیقه 89 سومین گل خود را وارد دروازه آرمان گهر و برای سومین بار نتیجه بازی را به سود خود کند. چوکا در وقت های اضافه هم از گل سوم خود محافظت کرد و در نهایت توانست به برتری برابر تیم رقیب برسد.

نکته جالب در این باره اینکه برتری چوکا در این دیدار باعث شد تا این تیم 18 امتیازی شود و جای خود را با آرمان گهر عوض کند و در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار بگیرد. آرمان گهر با شکست در این دیدار 17 امتیازی باقی ماند و در رده شانزدهم جدول قرار گرفت.

 

 

 

 

مطالب مشابه