مارکو رویس: صعود به یک چهارم نهایی هدف ماست و باعث افتخار ما می شود

منبع: طرفداری

25

1399/12/18

18:29


مارکو رویس: صعود به یک چهارم نهایی هدف ماست و باعث افتخار ما می شود

مارکو رویس در کنفرانس خبری خود با اشاره به تاثیر ادین ترزیچ در عملکرد دورتموند در هفته های اخیر، از این مربی حمایت کرد.

مارکو رویس، کاپیتان دورتموند نیز همراه با سرمربی این تیم در کنفرانس خبری پیش از تقابل با سویا در دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان حاضر شد. به گزارش طرفداری، مارکو رویس در این کنفرانس خبری گفت:

لیگ قهرمانان؟ معنای زیادی برای ما دارد. دانستن این که می توانیم به دور بعد صعود کنیم، باعث افتخار تک تک ما می شود چون در چند سال اخیر موفق به انجام این کار نشده بودیم. این برای ما انگیزه کافی ای است. باید برای همه چیز آماده باشیم و خواهیم بود.

بازی شنبه را به خوبی آنالیز کردیم. ما بازی را در دست داشتیم اما نتوانستیم از زیر فشار بایرن خارج شویم. فردا بازی بزرگی در پیش داریم و هدف ما صعود به یک چهارم نهایی است. ما می خواهیم همان طور که در سویل بازی کردیم، بازی کنیم. ما باید ببریم و این را می دانیم. 

ادین ترزیچ؟ با نگاهی به چند هفته اخیر می توانید به خوبی متوجه نقش و تاثیر او در تیم شوید. موفقیت ما نشان می دهد که حق با ماست. امیدواریم بتوانیم این موفقیت را ادامه دهیم.

 خوب است که با ارلینگ هالند کسی را داریم که می تواند خطر زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کند. فکر می کنم که ما از نظر هجومی کاملاً انعطاف پذیر هستیم و این را در زمین بازی نیز نشان داده ایم. غیاب سانچو؟ باور دارم که با تورگان هازارد فرصت جدیدی در این پست داریم. ما در خط حمله گزینه های زیادی داریم.


همچنین بخوانید:

ادین ترزیچ: خوب بودن در فقط یکی از دو بازی رفت و برگشت، کافی نیست


 

مطالب مشابه