اتفاقی عجیب در فیتنس ایران

منبع: ورزش 3

40

1399/12/18

19:01


پس از روی کار آمدن مهدی نصیرزاده به عنوان ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این امید میرفت که شاهد اتفاقات خوب و همچنین استفاده از قهرمانان متحصص در رشته های مختلف بدنسازی باشیم.

اتفاقی عجیب در فیتنس ایران

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه دکتر نصیرزاده در این امر تا حدودی هم موفق بوده، اما متاسفانه در اقدامی عجیب که در هیئت بدنسازی تهران رخ داد، طی حکمی از سوی ریاست بدنسازی تهران، شخصی به عنوان ریاست کمیته فیتنس انتخاب شده است که نه تنها در این رشته قهرمانی و موفقیتی ندارد بلکه از سوی قهرمانان بدنسازی مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

 

اما این انتخاب نابه جا امروز اوج کج سلیقگی ریاست هیئت تهران در این انتخاب را نشان داد. در جایی که در آستانه مسابقات قهرمانی فیتنس قرار داریم، این شخص در اقدامی بسیار عجیب از قهرمانانی مثل احسان روزبهانی (بوکس) و علیرضا حیدری (کشتی) که هردو از قهرمانان خوشنام و دوست داشتنی ورزش کشورمان (اما در رشته‌های دیگر) هستند به عنوان کارشناس و داور دعوت کرده است و در کنار آنان از یک بدلکار هم دعوت به عمل آمده که باعث خشم قهرمانان و جامعه بدنسازی کشور شده است. چراکه این بدلکار هیچگونه تخصصی در این رشته ندارد و معلوم نیست به چه دلیلی دعوت شده است؛ البته حیدری و روزبهانی در اقدامی قابل توجه و حرفه ای این جلسه را که برای هماهنگی این  مسابقات قرار بود برگزار شود را ترک کرده اند. اما با این حال اهالی رشته بدنسازی در پستهای اینستاگرامی و مصاحبه های مختلف خشم و انتقاد شدید خود را به این اقدامات و انتخابات نشان داده اند.

 

حال باید منتظر بود و دید دکتر نصیرزاده که عملکرد خوبی در سازمان لیگ کشتی داشت و در بدنسازی هم با انرژی فراوانی به این فدراسیون قدم گذاشته، این بحران را چگونه مدیریت می کند؛ اگرچه انتقادی به دکتر نصیرزاده وارد نیست، چرا که این انتخاب از سوی هیئت بدنسازی تهران صورت گرفته است؛ اما خب در راس این رشته پرطرفدار دکتر نصیرزاده قرار دارد که با توجه به عزم ایشان برای موفقیت در بدنسازی و احترام زیادی که برای قهرمانان این رشته قائل است، قطعا منتظر اقدام ایشان برای این مورد خاص خواهیم بود.

 

مطالب مشابه