سفره هفت سین سفید با چند طراحی زیبا و خاص

سفره هفت سین سفید با چند طراحی زیبا و خاص


منبع: آرگا

105

1399/12/18

19:03


در این مطلب روش هایی برای چیدمان سفره هفت سین سفید را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

هفت سین سفره ای است که ایرانیان به مناسبت فرا رسیدن سال جدید می آرایند و برای طراحی این مدل سفره از ایده ها و رنگ های مختلفی استفاده می شود و اگر شما تمایل دارید هفت سینی شیک و خاص را طراحی نمایید بهتر است از مدل های سفره هفت سین سفید الگوبرداری نمایید.

مدل های سفره هفت سین سفید با طرح و رنگ های زیبا

انتخاب مدل و رنگی مناسب برای سفره هفت سین به سلیقه شخصی شما بستگی دارد و اگر تمایل دارید در دکوراسیون داخلی منزل تان تغییراتی مثبت را ایجاد نمایید بهتر است در انتخاب مدل هفت سین نوروزی حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل هفت سین سفید

طرح های سفره هفت سین زیبا و شیک

هفت سین با رنگ سفید زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و شما می توانید این نوع هفت سین را روی زمین یا روی میز و اپن و کنسول و … بچینید. اغلب افراد هفت سین را تا روز ۱۳ در دکوراسیون منزل شان نگه می دارند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است در هنگام طراحی هفت سین حساسیت لازم را به خرج دهید تا در دکوراسیون منزل تان تنوع ایجاد شود.

برای چیدمان سفره هفت سین می توانید از مدل های سنتی و مدرن و ساده استفاده نمایید که انتخاب سبک سفره هفت سین به سبک دکوراسیون داخلی منزل شما بستگی دارد. سفره هفت سین سنتی برای دکوراسیون های کلاسیک و سلطنتی انتخابی مناسب می باشد و برای دکوراسیون های مدرن و امروزی می توانید سفره هفت سین را به صورت مدرن و ساده بیارایید.

توجه داشته باشید با توجه به اینکه رنگ ظروف هفت سین و سفره ای که در زیر هفت سین انداخته می شود را تمایل دارید سفید انتخاب نمایید بهتر است از وسایل تزیینی رنگی در چیدمان هفت سین استفاده نمایید تا چیدمان هفت سین تان یکنواخت به نظر نرسد همچنین می توانید ظروف هفت سین را از بین مدل های سفید رنگ و با تزییناتی خاص انتخاب نمایید تا جذابیت طراحی هفت سین تکمیل شود.

هفت سین شیک

ظروف هفت سین سفید

هفت سین زیبا و سفید

هفت سین سفید طبقه ای

سفره هفت سین سفید

سفره هفت سین سفید و ساده

هفت سین ساده و زیبا

مدل هفت سین شیک

برای تزیین هفت سین با رنگ سفید می توانید از انواع گل های رنگارنگ و شمع های رنگی و … استفاده نمایید همچنین می توانید تخم مرغ ها را به کمک رنگ های متنوع تزیین نمایید سپس آن ها را در مکانی مناسب از هفت سین قرار بدهید.

در صورت تمایل می توانید طرح ظروف هفت سین را از بین مدل های متنوع انتخاب نمایید همچنین می توانید طرح ظروف را یکدست انتخاب نمایید که انتخاب طرح و رنگ ظروف به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

هفت سین با رنگ سفید دارای رنگی خنثی است بنابراین از این مدل هفت سین می توانید در دکوراسیون ها با رنگ های متنوع استفاده نمایید زیرا رنگ سفید به راحتی با سایر رنگ ها ترکیب می شود.

مدل هفت سین زیبا

طرح هفت سین برای عید نوروز

سفره هفت سین خاص

هفت سین شیک و خاص

مدل سفره هفت سین شیک و زیبا

طرح سفره هفت سین سفید مخصوص عید نوروز

ظروف هفت سین سفید

چیدمان هفت سین سفید و شیک

هفت سین سفید و زیبا

در این مطلب توجه شما را به انواع ایده ها برای چیدمان هفت سین سفید جلب کردیم که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید هفت سینی شیک و خاص را برای سال جدید طراحی نمایید و تغییرات مثبت و قابل توجهی را در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد نمایید.

مطالب مشابه