دستگیری اراذل و اوباش به نام محله فلاح تهران + فیلم

منبع: رکنا

29

1399/12/18

19:20


دستگیری اراذل و اوباش به نام محله فلاح تهران  + فیلم

اراذل و اوباش های منطقه فلاح توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت اوباشی که پنج دستگاه خودرو را در یکی از خیابانهای منطقه فلاح تخریب کرده بودند، در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت 23:30 پانزدهم اسفند ماه جاری، دو جوان در یک سوپرمارکت در یکی از کوچه‌های خیابان زمزم با یکدیگر درگیری شدند که درگیری در محل مذکور خاتمه یافت اما یک ساعت بعد از این ماجرا (ساعت 00:30 بامداد 16 اسفند) یک دستگاه وانت‌پیکان با چهار سرنشین (یکی از طرفین درگیری و دوستان وی) مجدداً در محل مذکور حضور یافته و اقدام به تخریب خودروهای پارک شده کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: بلافاصله بعد از اعلام این خبر به مرکز فوریتهای پلیسی 110، عوامل عملیات کلانتری 161 ابوذر در محل حاضر شدند اما این اوباش با دیدن مأموران پلیس، پا به فرار گذاشتند.

وی تصریح کرد: پس از تحقیقات اولیه میدانی مشخص شد، اوباش مذکور خودروی وانت‌پیکان خود را در یکی از کوچه‌های اطراف محل شرارت به جای گذاشته‌اند که مأموران انتظامی با استفاده از پلاک خودروی وانت‌پیکان، متهم اصلی پرونده را که سوابق متعدد در زمینه سرقت لوازم خودرو، حمل و فروش موادمخدر و تخریب اموال دارد، شناسایی کرده و وی را در منزلش در حاشیه تهران بازداشت کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه نیز سه متهم دیگر این پرونده در مجموع در کمتر از 12 ساعت بازداشت شدند.

موقوفه‌ای ضمن هشدار جدی به مخلان نظم و امنیت عمومی، متذکر شد: پلیس با افرادی که بخواهند تحت عناوینی همچون اوباش‌گری برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند، مماشات نمی‌کند و با آنها برخورد جدی خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه اجازه عرض‌اندام را به اوباش نمی‌دهیم، از شهروندان خواست در صورت مشاهده فعالیتهای اوباش در محلات خود، به سرعت مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند تا اقدامات پلیسی صورت گیرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه