قتل پدر ۸۰ساله توسط فرزندش با ضربات چوب

منبع: برترین ها

19

1399/12/18

20:26


فرزندی که پدر 80 ساله خود را در یکی از محله های بخش کاکی از توابع شهرستان دشتی به قتل رسانده بود،‌ دستگیر شد.

ایلنا: فرزندی که پدر 80 ساله خود را در یکی از محله های بخش کاکی از توابع شهرستان دشتی به قتل رسانده بود،‌ دستگیر شد.

سرهنگ "جهانبخش صیادی" فرمانده انتظامی شهرستان دشتی صبح امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود:‌ در آذر ماه سال جاری گزارشی مبنی بر یک مورد فوت مشکوک فردی بنام “غ . ک” در منزل فرزندش در یکی از محله های شهر کاکی به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام شد.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی در محل، مشخص شد پیرمرد 80 ساله درازکش روی زمین افتاده و فوت کرده است که در این رابطه بررسی های تخصصی در خصوص علت وقوع این حادثه آغاز و جسد برای معاینه و کالبد شکافی به پزشکی قانونی استان انتقال یافت.

این مقام انتظامی اضافه کرد:‌ در تحقیقات اولیه، با توجه به وجود آثار کبودی و گذشت زمان از فوت متوفی احتمال وقوع جنایت برای کارآگاهان متصور بود.

سرهنگ صیادی اضافه کرد: پس از وصول نتیجه کالبد شکافی که نظریه جنایی بودن مرگ پدر 80 ساله را تایید کرد،کارآگاهان پلیس آگاهی به یکی از فرزندان متوفی مظنون و با هماهنگی با مرجع قضایی نامبرده را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی تصریح کرد: متهم مذکور در تحقیقات فنی و تخصصی به قتل پدر خویش با استفاده از ضربات متعدد وارده به قسمت های بدن متوفی با چوب معترف شد و انگیزه خود را از قتل اختلافات مالی با پدرش اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی در پایان گفت: نامبرده پس از اعتراف صریح به قتل با تکمیل پرونده قضایی و صدور قرار مناسب روانه زندان شد .

مطالب مشابه