مذاکرات اد وودوارد با یک اسپانسر جدید برای پیراهن منچستریونایتد

منبع: طرفداری

42

1399/12/18

21:01


مذاکرات اد وودوارد با یک اسپانسر جدید برای پیراهن منچستریونایتد

ظاهرا حامی مالی آینده شیاطین سرخ نیز آمریکایی خواهد بود. 

اد وودوارد در تلاش برای عملی ساختن وعده های تجاری خود برای سال مالی پیش رو، در تلاش است تا قراردادی جذاب و پر منفعت با یک حامی مالی جدید برای پیراهن منچستریونایتد امضا کند. 

به گزارش طرفداری و به نقل از میرر، یونایتد از سال ۲۰۱۴ لوگوی شورلت را روی پیراهن خود دارد و هر ساله از این راه ۶۴ میلیون پوند درآمد دارد که در دنیا یک رکورد محسوب می شود. قرارداد منچستریونایتد قرار بود در تابستان امسال به پایان برسد ولی به دلیل وقوع بحران پیش بینی نشده کرونا، این قرارداد تا دسامبر ۲۰۲۱ تمدید شده است. اما ظاهرا این همکاری بیشتر از این ادامه پیدا نخواهد کرد چرا که وودوارد به دنبال همکاری با اسپانسر جدیدی است که سالیانه ۷۰ میلیون پوند به منچستریونایتد بپردازد. سان مدعی شده است که یک شرکت الکترونیک آمریکایی در همین راستا با وودوارد در حال مذاکره است. 

این در حالی است که بر اساس آخرین گزارش مالی منچستریونایتد، میزان بدهی های این باشگاه تحت تاثیر غیبت هواداران در ورزشگاه ها با افزایش ۶۴.۲ میلیون پوندی به ۴۵۵.۵ میلیون پوند رسیده است. وودوارد در خلال ارائه این گزارش تاکید داشت که با وجود این میزان بدهی، نسبت به موفقیت تجاری این باشگاه خوشبین است. 

مطالب مشابه