دستگیری خانم دکتر قلابی در انزلی + عکس

منبع: رکنا

43

1399/12/18

21:18


دستگیری خانم دکتر قلابی در انزلی  + عکس

خانم دکتر قلابی در انزلی توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ سید جعفر جوانمردی، فرمانده انتظامی بندرانزلی گفت: پزشک قلابی که بدون داشتن مدارک پزشکی اقدام به ارائه خدمات درمانی می‌کرد در این شهرستان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی بندرانزلی گفت: پزشک قلابی که بدون داشتن مدارک پزشکی اقدام به ارائه خدمات درمانی می‌کرد در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ سید جعفر جوانمردی به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره و بر حفظ امنیت و سلامتی مردم تاکید کرد.

دستگیری پزشک قلابی در انزلی

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام تحقیقات نامحسوس، یک پزشک قلابی که تحت عنوان متخصص پوست به شهروندان خدمات درمانی زیبایی و کاشت مو ارائه و در فضای مجازی نیز تبلیغ می‌کرد، مورد شناسایی قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه پس از هماهنگی قضائی ماموران انتظامی به همراه نماینده دانشگاه‌ علوم پزشکی به مطب این فرد اعزام شدند ادامه داد: در بررسی صورت گرفته مشخص شد، این فرد هیچگونه مدارک پزشکی ندارد.

این مقام انتظامی از دستگیری متهم مورد نظر با هماهنگی مرجع قضائی خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی از مطب وی، ۶۰ قلم انواع اقلام پزشکی کشف شد.

سرهنگ جوانمردی اذعان داشت: متهم که خانمی ۳۰ساله است در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان از شهروندان خواست، برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه