خداحافظی اشک‌بار فروغ عباسی از تیم ملی اسکی ایران + فیلم و عکس

منبع: رکنا

16

1399/12/18

21:37


خداحافظی اشک‌بار فروغ عباسی از تیم ملی اسکی ایران  + فیلم و عکس

فروغ عباسی ملی پوش زن که در ورزش اسکی کارنامه موفقی دارد با گذاشتن پست اینستاگرامی علت خداحافظی اش با این ورزش را اعلام کرد.

ملی‌پوش اسکی ایران با ناراحتی از فدراسیون اسکی به دلیل عدم حمایت از ورزشکاران با چشمانی گریان از تیم ملی خداحافظی کرد.

فروغ عباسی نوشت: "نمی‌دانم جنس طلا و نقره مدال‌ هایم واقعی است و وزنشان چند گرم است، چون تا به امروز تنها ارزش معنوی‌شان برایم مهم بود، اما امروز که برای تمرینات تیم ملی باید روزانه چند صد هزار تومان بلیت پیست و ایاب و ذهاب بپردازم (آن هم از جیب خود و حساب شخصی) امروز که برای تجهیزات امانی اسکی تیم ملی کشورم باید چک به فدراسیون ارائه دهم، امروز که پس از دو دوره حضور در المپیک نه تنها برای حضورم در تیم ملی اشتیاقی ندارند بلکه برای تهیه هزینه‌هایش و بقا در تیم و افتخارآفرینی باید دست و پا بزنم، شاید ارزش و عیار این مدال‌ها برایم مهم باشد.

خداحافظی فروغ عباسی ملی پوش اسکی زنان از ورزش

من، فروغ عباسی متولد شیراز ایران، ورزشکارِ ورزشکارِ ورزشکار، پس از سال‌ها تمرین و افتخار آفرینی در بالاترین سطح، آن هم برای کشورم، احساس ترس می‌کنم. ترس از اینکه اکنون که توانایی دارم و ابزار افتخارآفرینی شان هستم، این سختی‌ها را می‌کشم وای به حال فردایی که ابزار شان نباشم.

پس با کمال ناراحتی در سن ۲۶ سالگی، تلاش بی‌وقفه خود در زمینه اسکی حرفه‌ای را خاتمه می دهم و از تیم ملی خداحافظی خود را اعلام می‌کنم اما همچنان در ورزش به کار خود ادامه می دهم باشد که برای افتخار آفرینی در ورودی هیچ مجموعه ورزشی گردن کج نکنم.

به گفته اطرافیان شاید اگر شهر زادگاهم یا نام خانوادگی من چیز دیگری بود، شرایط برایم متفاوت بود و نه تنها پشت درهای بسته پیست‌های اسکی ساعت‌ها معطل نمی‌مانم بلکه افتخاراتم برای ثانیه ای در رسانه‌های کشور منتشر می‌شد اما شرمنده که از تغییر آنها معذورم." آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه