من نه، راموس بهترین مدافع تاریخ رئال مادرید است

منبع: ورزش 3

26

1399/12/18

21:56


فرناندو هیه رو، اسطوره رئال مادرید، از سرخیو راموس به عنوان بهترین مدافع تاریخ این باشگاه یاد کرد.

من نه، راموس بهترین مدافع تاریخ رئال مادرید است

به گزارش "ورزش سه"، در شرایط فعلی می توان گفت که سرخیو راموس در آستانه جدایی از رئال مادرید قرار دارد. مدافع اسپانیایی آخرین ماه‌های قرارداد خود با این تیم را پشت سر می گذارد و طی ماه های اخیر مذاکرات او و باشگاه رئال مادرید به نتیجه مطلوبی منجر نشده است.

 

اسطوره رئال مادرید یعنی فرناندو هیه رو که از او به عنوان یکی از بهترین مدافعان تاریخ این باشگاه نام برده می‌شود به تمجید از راموس پرداخته و می گوید: " من فکر می‌کنم که به لحاظ شخصیتی و ماهیتی ما خیلی شبیه هم هستیم. ما همچنین از رابطه بسیار خوبی با یکدیگر برخورداریم. سرخیو اسطوره رئال مادرید است و امیدوارم او حرفه ورزشی خود را در این باشگاه به پایان برساند.  من معتقدم بازیکنانی مثل او باید در یک باشگاه عالی به کار خود پایان دهند.

 

 

من نه، راموس بهترین مدافع تاریخ رئال مادرید است

 

 

البته از نظر عملکرد او شرایطی را دارد که من نداشتم. از نظر من او بهترین مدافع میانی تاریخ باشگاه است. این برای من به خاطر همه کارهایی که راموس انجام داده که کاملا واضح است. برای او خیلی خوشحالم."

 

هیه رو در ادامه از سرمربی رئال مادرید یعنی زین الدین زیدان هم تمجید کرد و گفت: " جدا از تحسین و علاقه شخصی من به او، فکر می کنم زیدان کسی است که رئال مادرید را با سبک خود و درکش از باشگاه‌ مدیریت می‌کند. رختکن تیم و روشش برای صحبت در کنفرانس های مطبوعاتی قبل و بعد از بازی نیز فوق العاده است. اگر اشتباه نکنم با توجه به عناوینی که که کسب کرده دومین سرمربی پرافتخار رئال مادرید محسوب می‌شود."

 

 

من نه، راموس بهترین مدافع تاریخ رئال مادرید است

مطالب مشابه