ویشکا آسایش کیست؟! / رنگ چشمام قشنگ هستند؟! + جدیدترین عکس

منبع: رکنا

42

1399/12/18

22:03


ویشکا آسایش کیست؟! / رنگ چشمام قشنگ هستند؟! + جدیدترین عکس

ویشگا آسایش بازیگر زن ایرانی است که طرفداران زیادی دارد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: بازیگران جزئی از جامعه هستند که همیشه مورد توجه بوده اند. شاید یکی از مردم عادی یک سوال در صفحه شخصی خود بپرسد و فقط دوستان و نزدیکان او پاسخ سوالش را بدهند اما کافی است یک بازیگر نام آشنا و مشهور ابتدایی ترین سوال را بپرسد. آن موقع است که سیلی از اظهارنظرهای کاربران روانه می شود. بازیگران نیز بیشتر اوقات از این اتفاق استفاده بهینه می برند و گاها با ایراد سوالهای ابتدایی نظر دنیال کنندگانشان را جویا می شوند.

درست مثل ویشکا آسایش که در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکسی منتشر کرد و درباره رنگ لنزهایش از دنبال کننده هایش در اینستاگرام نظر خواست.

ویشکا آسایش کیست؟

ویشکا آسایش بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 16 آبان 1351 در تهران متولد شد و یک خواهر بزرگتر به نام آویسا دارد.

این بانوی هنرمند که علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی لباس و صحنه هم فعالیت دارد خواهرزاده مازیار پرتو فیلمبردار سرشناس سینما و نوه شین پرتو نویسنده و شاعر کشورمان است.

ویشکا آسایش تحصیلاتش را در زمینه طراحی صحنه و لباس از ادامه داد و توانست مدرک کارشناسی اش را دریافت کند.

این بازیگر کشورمان در سن 14 سالگی به همراه خواهرش برای تحصیل راهی لندن شدند اما چون امکان رفتن به لندن به صورت مستقیم وجود نداشت مجبور شدند به نزد عمویشان در آلمان رفتند و آنجا مشغول تحصیل شدند اما این اتفاق چندان دوامی نداشت و باز به ایران بازگشتند.

ویشکا آسایش به ایران بازگشت و دیپلمش را گرفت و در سریال امام علی (ع) بازی کرد و یک شب بعد از پایان بازی در این سریال راهی انگلیس شد و تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی در انگیس ادامه داد.

 

ازدواج ویشکا آسایش

ماجرای ازدواج ویشکا آسایش یکی از متفاوت ترین داستان های زندگی او است چراکه خودش پیشنهاد ازدواج را به همسرش داد.این بانوی هنرمند درباره ماجرای ازدواجش گفت:من اولین باری که لندن بودم یکی از دوستانم برای من نامه نوشت و از آمدن سه تا پسر خوش تیپ و قد بلند صحبت کرد و من تقریبا دو سال به همسرم علاقه مند بودم و در نهایت تصمیم خودم را گرفتم و در یک مهمانی که مشغول صحبت با هم شدیم همانجا به او گفتم که من دو سال است که از شما خوشم می آید و آخر مهمانی شماره همدیگر را گرفتیم و این آغاز ماجرای ازدواج ما بود.

رضا قبادی همسر ویشکا آسایش است و این بانوی هنرمند مدت کوتاهی بعد از ازدواجش تصمیم به بچه دار شدن گرفت و پسرش گیو سال 84 به دنیا آمد.

علاقه ویشکا آسایش به ورزش

ورزش بخش جداناشدنی زندگی ویشکا آسایش است که از دوران کودکی در زندگی او نقش پررنگی داشت.

کوه نوردی، دوچرخه سواری، شنا ، سوارکاری و .... از ورزش های مورد علاقه ویشکا آسایش است و از او میتوان به عنوان یک کوهنورد حرفه ای نام برد که موفق به فتح قله دماوند شد.

مطالب مشابه