شرایط جدید تردد در تهران برای نوروز 1400 اعلام شد

منبع: رکنا

11

1399/12/25

08:45


شرایط جدید تردد در تهران برای نوروز 1400 اعلام شد

به گزارش گروه حوادث رکنا،  سردار محمدحسین حمیدی صبح امروز در نشست خبری با بیان اینکه راهور تهران بزرگ در جمع روسای پلیس راه سراسر کشور روز گذشته مورد تقدیر قرار گرفت، اظهار کرد: در سال جاری رتبه نخست کاهش تصادفات تهران بزرگ را برای دومین سال پیاپی حفظ کردیم و بین شهرهای کشور در حوزه درون‌شهری رتبه نخست را در کاهش فوتی‌های تصادفات داشتیم.

رئیس پلیس راهور تهران افزود: علیرغم شرایط متفاوت و اینکه در برخی مواقع به طور مثال حوادث در حوزه موتورسیکلت افزایش پیدا کرد اما سرجمع آمار فوتی‌های سوانح رانندگی در شهر تهران در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴ درصد کاهش داشت.

وی ببان کرد: پلیس برای حفظ ایمنی مردم در حوزه مقابله با کرونا تلاشهای ویژه‌ای داشت و چند نفر از همکاران بنده بر اثر ابتلا به این بیماری فوت کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: مردم باید در ایام پایانی سال ملاحضات بهداشتی را رعایت کنند، چرخش سفرها ترافیک را بیشتر و کار را برای همکاران بنده سخت‌تر می‌کند.

حمیدی خاطرنشان کرد: در چند روز آینده خریدهای شب عید را داریم، ترافیک سنگین‌تر است همچنین زیارت اهل قبور را در پنجشبنه و جمعه آخر سال خواهیم داشت.

رئیس پلیس راهور عنوان کرد: در روز ولایت حضرت امیر (ع) (روز پدر)، نزدیک به ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو (حدود ۵۰۰ هزار نفر) وارد بهشت زهرا (س) شدند، برآورد ما برای پجشنبه و جمعه آخر سال نیز همین است که خود را آماده کرده و با سازمان بهشت زهرا (س) جلسه‌ای برگزار کردیم، ان‌شاءالله این دو روز بدون دغدغه سپری کنیم.

وی متذکر شد: در تعطیلات نوروز نیز شرایط متفاوتی خواهیم داشت، سرعتها به دلیل خلوت‌ شدن معابر بالا می‌برد، خلوتی شب دلیلی بر افزایش سرعت نیست، دوربینها ضمن کالیبره شدن تخلفات را رصد می‌کنند همچنین تعطیلی ایام نوروز ربطی به لغو محدودیتهای تردد شبانه ندارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو