انتخاب زیرکانه فرهاد مجیدی

منبع: فرارو

11

1399/12/25

08:49


 پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: کمالوند انتخاب زیرکانه مجیدی بود.

انتخاب زیرکانه فرهاد مجیدی

ستار همدانی در خصوص تغییرات کادر فنی استقلال اظهار داشت: استقلال نزدیک به ۷،۸ سال است که با مشکلات مدیریتی همراه است. انتخابات مدیریتی که در سطوح مختلف باشگاه انجام می‌شد با مطالعه نبود. استقلال در بحث مدیریت و انتخاب‌های نادرستی که انجام شده آسیب‌های زیادی دیده است. افرادی که در این سال‌ها با این سبک مدیریت کار می‌کردند با شفر، استراماچونی، مجیدی، فکری و.. مشکل داشتند. قطعا با آقای مجیدی هم مجددا وارد چالش خواهند شد.

وی افزود: فکری ها، مجیدی‌ها و.. در این فضای نامناسب مدیریتی می‌سوزند. نمی‌گویم فکری خیلی عالی کار کرد، اما نتایج خوبی گرفت، قاعدتا اشتباهاتی هم داشت می‌توانست یک سری از مسائل مثل حواشی مربوط به دیاباته و میلیچ را بهتر مدیریت کند. دود همه این‌ها به چشم استقلال رفت. در مجموع امیدوارم مدیریت با مجیدی همراه باشد و به نوع تفکر این مربی جوان احترام بگذارد و حمایتش کنند تا موفق شود و دل مردم را شاد کند.

پیشکسوت استقلال در ادامه گفت: اضافه شدن کمالوند یکی از مواردی است که نشان می‌دهد مجیدی زیرکانه این کادر را تشکیل داده است. کمالوند تجربه وافری در لیگ دارد و جنگ‌های روانی قبل از بازی‌ها را خوب بلد است، پیش از بازی با پیکان هم با مهارت بالا توانست قبل از بازی برنده این دیدار شود. تیم‌ها باید از استقلال بترسند تیمی که می‌خواهد قهرمان شود به سیاه و سفیدش نگاه نمی‌کند و فقط به گرفتن جام فکر می‌کند.

همدانی در خصوص برخورد سرمربی تیم با حواشی ایجاد شده در مورد دانشگر تصریح کرد: استقلال بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای دارد. حضور کادر فنی جدید انگیزه‌ها را بیشتر کرده است. مجیدی با بازیکن سالاری مقابله می‌کند و این موضوعی است که همه مربیان باید با آن برخورد کنند. بازیکنان قابل احترام هستند، حق و حقوقشان را می‌گیرند پس باید مطیع باشند و در مقابل پولی که می‌گیرند تمام قد در خدمت تیم و هواداران باشند.

وی در رابطه با فراخوان کمک‌های مالی هواداران استقلال عنوان کرد: موافق این حرکت نیستم؛ از این جهت که قداست باشگاه استقلال این نیست. باشگاه استقلال باشگاه بزرگی است که باید شان آن حفظ شود. مدیریت باید برنامه داشته باشد و بتواند از همه حوزه‌ها برای باشگاه درآمدزایی کند، عدم وجود این برنامه‌ها مشکلات را بیشتر کرده است. اگر هواداری هم کمک کند متاسفانه معلوم نیست این کمک‌ها کجا می‌رود. درست است که باشگاه خرج دارد همه این‌ها را هوادار هم می‌داند، اما فکر می‌کنم اگر شفاف سازی باشد و گزارشات لازم در خصوص این کمک‌ها داده شود هوادار برای کمک به باشگاه آن هم نه به این شکل، رغبت بیشتری پیدا می‌کند.

همدانی در واکنش به بسته بودن پنجره استقلال بیان کرد: این یکی از مشکلات اساسی است که باشگاه باید به آن توجه کند و برنامه مالی مناسبی داشته باشند تا با این مشکلات مواجه نشویم. کل فوتبال ما درگیر این مشکل است امیدوارم حل شود.


میزان

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو