(عکس) استفاده ابزاری از سبیل علی دایی!

منبع: فرارو

12

1399/12/25

08:56


 یک پیج آلمانی تصویری جالب از علی دایی، اسطوره فوتبال ایران منتشر کرده است.

(عکس) استفاده ابزاری از سبیل علی دایی!

علی دایی بعد از درخشش در ترکیب تیم هایی، چون پرسپولیس، السد قطر و البته تیم ملی ایران در اواسط دهه ۷۰ راهی فوتبال آلمان شده و چند فصل در ترکیب تیم هایی، چون آرمینیا بیله فلد، بایرن مونیخ و هرتابرلین به میدان رفت. علی دایی لحظاتی تاریخی و فراموش نشدنی از جمله گلزنی در لیگ قهرمانان برابر قدرت‌های نامداری، چون چلسی و میلان را نیز به ثبت رساند.

علی دایی که در کنار کریم باقری راهی فوتبال آلمان شده بود، در آن مقطع هنوز تصمیم به اصلاح سبیل خود نگرفته بود و چهره خاصیاین دو بازیکن ایرانی خصوصا هگام حضور همزمان در بیله فلد مورد توجه بسیاری از فوتبالدوستان قرار گرفته بود.

حالا پیج آلمانی ۱۱freunde با طراحی جالبی از چهره خاص علی دایی در دوران حضور در بوندسلیگا و تیم آرمینیا بیله فلد، سوالی از کاربران خود مطرح کرده است.

در پست این پیج آمده است: "امروز روز جهانی ریاضیات است و ما با توجه به رسالت خود و البته باب شدن دوره‌های آموزش آنلاین، این سوال را مطرح می‌کنیم. به این عکس از علی دایی نگاه کنید. ابعاد این تصویر ۵۲ در ۶۸ میلیمتر است و سبیل علی دایی ۱۱ در ۳ میلیمتر تصویر را به خود اختصاص داده است. پس سبیل علی دایی چند درصد از تصویر را گرفته است؟ "

(عکس) استفاده ابزاری از سبیل علی دایی!


ورزش سه

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو