مراکز خرید استانبول | آشنایی با محبوب ترین بازارهای استانبول

مراکز خرید استانبول | آشنایی با محبوب ترین بازارهای استانبول


منبع: تاپ تراول

22

1399/12/25

09:42


لیدوما تریپ

 مراکز خرید در استانبول 

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول شما را با تعدادی از بازارها و مراکز خرید در استانبول آشنا خواهیم کرد که بعضی از اجناس در این مراکز خرید ارزان و بعضی نیز گران می باشد.

شهر سرزنده استانبول برای بسیاری از آدمها پر از خاطره است و با لبخند و برقی در نگاهشان از این شهر یاد می کنند. در کوچه پس کوچه های این شهر می توانید به مکان های فوق العاده ای و بازارهای استانبول برسید، مکان ها و بناهایی که از دوران بسیار قدیم به جا مانده و محبوب بسیاری از گردشگران هستند


   تبلیغات    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


 آشنایی کوتاه با شهر استانبول ترکیه :

استانبول (به ترکی استانبولی: İstanbul) یا قسطنطنیه بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را ازیکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع استمرکز خرید استانبول ساپایر | Istanbul Sapphire

از بازارهای استانبول می توان به برج ساپایر اشاره کرد ، بلندترین ساختمان شهر استانبول است که در مرکز بخش تجاری لونت، در استانبول قرار دارد. در این ساختمان بلند بخش های مختلفی به چشم می خورد که مرکز خرید و واحدهای لوکس مسکونی از آن جمله هستند.

در مرکز خرید برج ساپایر مجموعه ای از بهترین برندها در کنار شعبه ای از بهترین رستوران های ترکیه و جهان را خواهید دید. همچنین امکان آن را دارید که در بخش عرشه ساختمان، کل شهر استانبول را از ارتفاع ۲۳۶ متری و با زاویه ۳۶۰ درجه به تماشا بایستید. از دیگر جذابیت ها و تفریحات این مرکز خرید، شبیه ساز پرواز هوایی است. در این شبیه ساز با کیفیت چهار بعدی درون یک هلی کوپتر و بر فراز شهر استانبول پرواز می کنید.

ساعات کار: ۱۰ تا ۲۲

آدرس: ترکیه، استانبول، لونت، خیابان اسکی بویوک دره شماره ۱، امینیِتولری

Address: Emniyetevleri, Eski Büyükdere Cd. No:۱, ۳۴۴۱۵ Levent/Kağıthane/İstanbul, Turkey

مراکز خرید استانبول

مرکز خرید ویاپورت | Viaport

مرکز خرید ویاپورت که قدری خارج از شهر قرار گرفته، یکی از بزرگ ترین مراکز خرید نه تنها استانبول، بلکه ترکیه است که در خود نزدیک ۲۰۰ مغازه و فروشگاه را جای داده است. همچنین مرکز خرید ویاپورت پارکینگ بزرگی دارد که ظرفیت جای گیری ۴۵۰۰ ماشین را دارد.

قسمت جالب توجه ویاپورت را، روباز بودن این مرکز خرید می توان دانست که برندهای مشهور و جهانی چون تیفانی و برندهای مشهور ترکی مانند واکو را میهمان خود کرده است. البته همانند هر مرکز خرید معروف دیگری، ویاپورت نیز در بخش پوشاک و لوازم تنها به بزرگسالان محدود نمی شود و شعبه های قابل توجهی از پوشاک و اسباب بازی نیز در این فروشگاه بزرگ به چشم می خورد.

خوب است بدانید درست در مقابل مرکز خرید ویاپورت، شهربازی بزرگی با ۲۰ بخش مختلف وجود دارد. همچنین یک مجتمع سینمایی در کنار این مکان ساخته شده است. گرچه برای رسیدن ویاپورت باید مسافت نسبتا زیادی را رانندگی کنید، اما تنوع مغازه ها و فودکورت با کیفیت ویاپورت شما را نا امید نمی کند.

ساعات کار: ۱۰ تا ۲۲

آدرس: ترکیه، استانبول، پندیک، خیابان ددپاشا شماره ۱۹، محله ینیشهیر

Address: Yenişehir Mah., Dedepaşa Cad. No:۱۹, ۳۴۹۱۲ Pendik/İstanbul, Turkey

مراکز خرید استانبول

مرکز خرید مرمره فروم | Marmara Forum Alisveris Merkezi

مرکز خرید فروم مرمره نیز همانند دیگر مراکز خرید مشهور و معتبر استانبول، بسیاری از برندهای مشهور جهان و ترکیه را در خود جای داده است و شما را به خرید متفاوت دعوت می کند. در این مرکز خرید تنها برندها نیستند که توجه شما را جلب می کنند و معماری جالب بنا نیز سرگرم کننده است.

مرکر خرید مرمره فروم که در محله باکیرکوی استانبول قرار گرفته، محلی برای گردهم آیی ۳۰۰ فروشگاه متنوع و مختلف بوده و البته یک زمین بازی وسیع و ۱۳ هزار متری را نیز برای تفریح بازدیدکنندگان ایجاد کرده است.

 برای رسیدن به مرکز خرید مرمره فروم به راحتی می توانید روی وسایل حمل و نقل عمومی شهر استانبول حساب کنید.

ساعات کار: ۱۰ تا ۲۲

آدرس: ترکیه، استانبول، باکیرکوی، بولوار جوبانجشمه کوشویولو شماره ۳، عثمانیه

Address: Osmaniye, Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:۳, ۳۴۵۶۸ Bakirköy/Bakırköy/İstanbul, Turkey

مراکز خرید استانبول

 مرکز خرید ویالند | Vialand

 ویالند نخستین مجموعه در ترکیه است که در فضای سرپوشیده خود، یک شهربازی بزرگ را در کنار مرکز خرید و مرکز اجراهای نمایشی در کنار هم قرار داده است. البته ویالند را بیش تر به سبب شهربازی بزرگش می شناسند اما نمی توان از مرکز خرید این مجموعه نیز چشم پوشید.

مرکز خرید ویالند که در منطقه ایوب استانبول قرار دارد، وسعتی در حدود ۱۰ زمین فوتبال داشته و در نتیجه طیف مختلفی از مغازه ها و فروشگاه ها را در این مرکز خرید بزرگ خواهید دید. اگر به این مرکز خرید سر زدید، حتما زمانی را هم به شهربازی ویالند اختصاص بدهید.

ساعات کار: ۱۰ تا ۲۲

آدرس: ترکیه، استانبول، ایوب، خیابان شهید متین کایا شماره ۱۱، محله یسیلپینار

Address: Yesilpinar Mahallesi, Sehit Metin Kaya Sok. No: ۱۱ | Eyup, Istanbul, Turkey

مراکز خرید استانبول

 مرکز خرید الیویوم | Olivium Outlet Center

الیویوم یکی از بزرگ ترین و نخستین مراکز خرید استانبول است که نه تنها برای فروشگاه های متنوعش، بلکه به سبب سازه جذابش نیز مورد توجه می باشد. این مرکز خرید که از سال ۲۰۰۰ میلادی افتتاح شده است، در منطقه کاری شهر استانبول و درست خارج از دیوارهای این شهر باستانی قرار گرفته است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو