نماینده مجلس: تصویب لایحه بودجه تا پایان هفته

منبع: برترین ها

7

1399/12/25

10:07


عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تمام ایرادات وارد شده توسط شورای نگهبان برطرف شد در خصوص زمان تصویب نهایی آن گفت: تا پایان هفته لایحه بودجه به تصویب نهایی می‌رسد.

فارس: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تمام ایرادات وارد شده توسط شورای نگهبان برطرف شد در خصوص زمان تصویب نهایی آن گفت: تا پایان هفته لایحه بودجه به تصویب نهایی می‌رسد.

مجتبی رضاخواه نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات در تهران اظهار کرد: تمام ایرادات وارد شده توسط شورای نگهبان دیروز در کمیسیون تلفیق بررسی و امروز در مجلس مطرح و به تصویب رسید.

وی در خصوص زمان تصویب لایحه بودجه گفت: اگر شورای نگهبان ایراد جدیدی نگیرد سه شنبه یا در نهایت تا پایان هفته لایحه بودجه به تصویب نهایی خواهد رسید.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظارت بر اجرای بودجه جزء وظایف دیوان محاسبات است، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه نمایندگان مجلس در خصوص اصلاح بودجه تلاش زیادی داشته‌اند قاعدتاً نظارت آن‌ها در سال آینده بر نحوه چگونگی اجرای آن به شکل ویژه خواهد بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو