بختیار: تعجب نباید کرد اگر روزی احمدی‌نژاد گزینه اصلاح‌طلبان شود

منبع: رکنا

5

1399/12/25

10:42


بختیار: تعجب نباید کرد اگر روزی احمدی‌نژاد گزینه اصلاح‌طلبان شود

علی بختیار درباره رویکرد جریان اصلاحات در انتخابات سال آینده ریاست جمهوی گفت: جریان اصلاحات از درون خود ضربه می‌خورد و بستن لیست‌های انتخاباتی نادرست و قرار دادن نام کسانی که سنخیتی با این جریان ندارند، یکی از دلایل بزرگ پس‌رفت گفتمان اصلاح‌طلبی است. اگر روزی احمدی‌نژاد گزینه نهایی برخی اصلاح‌طلبان شد، نباید تعجب کرد.

به گزارش رکنا، این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به تازگی زمزمه‌ها و صحبت‌هایی شنیده می‌شود که برخی از جریان‌های اصلاح‌طلب اعتقاد دارند تا در انتخابات سال آینده از گزینه‌هایی خارج از جریان اصلاح‌طلبی حمایت شود تا هم‌چنان در بدنه قدرت بمانند! این در حالی است که گفتمان اصلاح‌طلبی هر چه که دارد از حمایت طبقات مختلف مردم و جامعه دارد و رسیدن به قدرت به هر بهایی به آن آسیب جدی وارد کرده است.

وی افزود: همین تفکر نادرست سبب شد تا در لیست امید مجلس دهم کسانی وارد شوند که کوچک‌ترین اعتقادی به جریان اصلاحات نداشتند و به محض ورود به مجلس ساز استقلال و تشکیلات جداگانه زدند و به اعتبار فراکسیون امید خدشه جدی وارد شد. حال آنکه ما همه قصور و نارسایی‌ها را به گردن آقای عارف می‌اندازیم. همین جریان‌ها در زمان انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم، آقای خاتمی و عارف را مجبور به کناره‌گیری به سود آقای روحانی کردند و در صدد هستند تا این اشتباه را دوباره تکرار کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو