ستاره گرانقیمت در صدر لیست فروش بارسلونا

منبع: فرارو

5

1399/12/25

10:53


 به نظر می‌رسد که بارسلونا قصد دارد در نقل و انتقالات تابستانی هر طور که شده فیلیپ کوتینیو را به فروش برساند.

ستاره گرانقیمت در صدر لیست فروش بارسلونا

فیلیپ کوتینیو فصل گذشته را در باشگاه بایرن مونیخ پشت سر گذاشت و با این تیم به سه گانه فوق العاده بوندسلیگا، جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا دست یافت. با وجود عملکرد نسبتاً خوب ستاره برزیلی در ترکیب باواریایی‌ها، اما باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که قرارداد او را دائمی نخواهد کرد و به همین خاطر کوتینیو در تابستان دوباره به بارسلونا بازگشت.

اخیراً گفته شد در صورتی که تعداد بازی‌های هافبک برزیلی در بارسلونا به عدد ۱۰۰ برسد، این باشگاه کاتالانی باید با توجه به بندی در قرارداد او ۲۰ میلیون یورو به لیورپول بپردازد. با این حال چندی پیش اسپورت کاتالونیا مدعی شده که آسیب دیدگی طولانی مدت کوتینیو و دوری او تا اواخر فصل باعث خواهد شد که این بازیکن به این آمار نرسد و نهایتاً قرمز‌های آنفیلد نیز از دریافت این پول بی‌نصیب بمانند چرا که بارسا قصد دارد کوتینیو را در تابستان ۲۰۲۱ به فروش برساند.

در واقع به نظر می‌رسد که قصد بارسلونا برای فروش ستاره برزیلی کاملاً جدی است چرا که اکنون اسپورت در گزارش جدید ادعا کرده که بلوگرانا قصد دارد هر طور که شده فیلیپ کوتینیو را به فروش برساند تا به واسطه آن اوضاع اقتصادی خود را بهبود بخشیده و از طرف دیگر صورتحساب دستمزد‌های پرداختی خود را کاهش دهد. در واقع بارسا منتظر است که پنجره نقل و انتقالات تابستانی باز شود تا کوتینیو را به فروش برساند.

 

 

ورزش سه

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو