پیام باشگاه پرسپولیس در چهلمین روز درگذشت انصاریان: خنده هایت ما را ویران می کند

منبع: طرفداری

14

1399/12/25

10:58


پیام باشگاه پرسپولیس در چهلمین روز درگذشت انصاریان: خنده هایت ما را ویران می کند

باشگاه پرسپولیس به مناسبت چهلمین روز درگذشت علی انصاریان، پیامی منتشر کرد

علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس در روز 15 بهمن 1399 جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در پیامی در چهلمین روز از درگذشت پیشکسوت فوتبال و پرسپولیس، بازیگر و مجری، علی انصاریان، یاد و خاطره او را گرامی داشت و این ضایعه را بار دیگر به خانواده وی، جامعه فوتبال و هنر و به ویژه هواداران پرسپولیس تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

تسلیت گفتن ها مایه تسلای خاطر نمی ‌شود از اندوهی که هنوز در باورش مردد هستیم. گویی این انکار برای جامعه فوتبال و پرسپولیس، پایانی نخواهد داشت. هنوز در باور رفتن مهرداد میناوند سر در گم بودیم که ناباورانه از رفتن علی انصاریان گفتند. روی بنرها و در صفحه تلویزیون، آن خنده ‌ها و شوخی ‌ها، زنده بودن را فریاد می ‌زدند و حال باید می‌ پذیرفتیم که صاحب آن خنده‌ ها دیگر در میان ما نخواهد بود. آن خنده‌ ها بارها و بارها ما را ویران کرد و خدا می‌ داند، در این شب و روزها بر مادر او چه گذشت که هیچ همدردی، او را تسلی نخواهد داد.
چهل روز گذشته و گویی علی انصاریان این جا در میان ما حضور دارد. شاید از معجره خنده باشد که آن را بی ‌دلیل از یکدیگر دریغ می‌ کنیم و او بی‌ دریغ آن را نثار همگان می ‌کرد. این روزها در آستانه سال نو، چه سخت دلتنگ او و مهرداد عزیز هستیم.
باشگاه پرسپولیس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره او، بار دیگر این ضایعه را به خانواده وی، جامعه فوتبال و هنر و هواداران پرسپولیس تسلیت می ‌گوید.

مطالب مشابه


ویدئو