سرقت از خانه مارکینیوش در جریان دیدار با نانت

منبع: طرفداری

11

1399/12/25

11:34


سرقت از خانه مارکینیوش در جریان دیدار با نانت

خانه مدافع برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن در جریان دیدار این تیم با نانت مورد سرقت قرار گرفت.

به گزارش طرفداری و به نقل از ESPN، در جریان دیدار دیشب بود که انخل دی ماریا در اواسط نیم دوم از زمین بیرون آمد و طولی نکشید که مشخص شد دلیل این تعویض غیر منتظره سرقت از منزل این بازیکن بوده است. حال مشخص شده است که دی ماریا تنها بازیکنی نبوده که خانه اش دیشب مورد سرقت قرار گرفته و خانه مارکینیوش، هم تیمی برزیلی دی ماریا هم دیروز دقیقا در جریان بازی مقابل نانت مورد سرقت قرار گرفته است. بنا بر گزارشات والدین مدافع برزیلی در هنگام سرقت در خانه حضور داشته اند و توسط سارقین گروگان گرفته شدند با این حال شنیده ها حاکی از این است که به کسی آسیبی نرسیده است.

مائوریسیو پوچتینو در پایان تیمش که با شکست تیم پاریسی همراه بود در مورد این دو سرقت گفت:

شرایطی در بیرون از زمین مسابقه پیش آمد که می تواند اتفاقاتی که در نیمه دوم این مسابقه افتاد را توضیح دهد. نمی خواهم بهانه بیاورم اما این اتفاقات باعث شد سطح انرژی بازیکنان کاهش پیدا کند چون ذهن همه ما درگیر مسائلی به جز فوتبال بود.

این اولین بار نیست که منزل باشگاه بازیکنان پاری سن ژرمن مورد سرقت قرار می گیرد و ماه گذشته نیز منزل مائورو ایکاردی مورد دستبرد سارقین قرار گرفته بود. نکته جالب این است که خانه دی ماریا در سال 2015 و هنگام بازی در منچستریونایتد هم توسط سارقان مورد حمله قرار گرفته بود و شنیده ها حاکی از این است که یکی از دلایل ترک باشگاه یونایتد توسط این بازیکن هم همین سرقت بوده است. پلیس پاریس اعلام کرده که پرونده ویژه ای برای بررسی این سرقت ها باز کرده و سران باشگاه پاری سن ژرمن نیز اعلام کرده اند به طور کامل از دو بازیکن خود و خانواده هایشان حمایت خواهند کرد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو