سربلندی ایران به برکت خون شهداست

منبع: حوزه

4

1399/12/25

11:41


 حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا به دست آمده است و شهادت والاترین توفیقی است که خداوند متعال قسمت و روزی بندگان خاص خود می کند

سربلندی ایران به برکت خون شهداست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام اسدالله رضوانی، صبح امروز در دیدار با دست اندرکاران بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان بویین زهرا گفت: ملت ایران زندگی مادی و معنوی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان هستند و باید قدر ولی نعمتان حقیقی انقلاب اسلامی را دانست.

وی، رشادت و فداکاری شهدا و خانواده های آنان قدردانی کرد و با تاکید بر ادامه راه شهدا، عنوان کرد: مسئولان برای انجام وظایف خود محتاج دعای خانواده شهدا هستند.

استاد حوزه علمیه خواهران قزوین بیان کرد: ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده معظم آنها از مهم ترین عوامل حفظ انقلاب اسلامی و کشور است.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، عنوان کرد: خانواده های معظم شهدا با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بس بزرگ و ماندگار انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمامی ملت ایران است.

وی اظهار کرد: امید است بتوانیم وظایف خود را در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد ملت شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو