کدام مدافع یحیی قربانی خرید فرشاد فرجی می‌شود؟

منبع: فرارو

8

1399/12/25

11:51


 پیگیری‌ها نشان می‌دهد درصورت قطعی شدن حضور فرجی در پرسپولیس احتمال جدایی انصاری بالا خواهد بود.

کدام مدافع یحیی قربانی خرید فرشاد فرجی می‌شود؟

محمد انصاری بعد از دومین مصدومیت شدید که منجربه انجام عمل جراحی شد دیگر نتوانست به روز‌های خوبش برگردد و حالا که به مرز آمادگی برای بازی کردن رسیده هم جایی در تفکرات یحیی گل‌محمدی ندارد.

انصاری پیش از شروع فصل در لیست خروج قرمز‌ها قرار داشت، اما جدایی خلیل‌زاده و نادری و نیاز مبرم پرسپولیس به بازیکن دو پست مدافع میانی و چپ باعث شد با جدایی وی مخالفت شود، چراکه توانایی بازی در هر دو پست را دارد. با این حال گل‌محمدی در مسابقات اخیر از علی شجاعی به‌عنوان مدافع چپ ذخیره و کنعانی به‌عنوان مدافع میانی ذخیره استفاده کرده و نشان داده که همچنان علاقه‌ای به میدان دادن به مدافع محجوب تیمش ندارد.

حالا بار دیگر بحث احتمال جدایی این بازیکن مطرح شده است، چراکه یحیی به‌طور جدی خواستار جذب فرجی از تیم پدیده مشهد شده و این یعنی فرصت برای بازی کردن انصاری کمتر از قبل خواهد شد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد درصورت قطعی شدن حضور فرجی در پرسپولیس احتمال جدایی انصاری بالا خواهد بود.

جالب اینکه شایعه شده وی هم ممکن است مانند آرمان رمضانی سر از تیم رقیب درآورد، با این‌حال ظاهرا او علاقه‌ای به انجام یک انتقال جنجالی ندارد و ترجیح می‌دهد به تیمی دیگر برود. گفته می‌شود یکی از تیم‌های لیگ برتر به‌طور جدی خواستار جذب انصاری شده و او نیز پاسخ به این پیشنهاد را منوط به مشخص شدن وضعیت جذب فرجی کرده است.

 

 

فرهیختگان

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو