محمد دانشگر: تنبیه، اخراج یا ادامه کار؟

منبع: ورزش 3

12

1399/12/25

12:01


با توجه به حواشی پیش‌آمده در تقابل جام حذفی حالا مدافع گلزن آبی‌ها در شرایط نامشخصی قرار دارد و معلوم نیست آینده فوتبالی او چگونه رقم خواهد خورد.

محمد دانشگر: تنبیه، اخراج یا ادامه کار؟

به گزارش "ورزش سه" چهار روز پس از تقابل استقلال و پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، یک حاشیه بیش از متن بازی که پیروزی شاگردان فرهاد مجیدی و صعود آن‌ها به جمع 16 تیم برتر بود، سوژه رسانه‌ها شده است؛ درگیری محمد دانشگر مدافع گلزن استقلال که در بازی با پیکان گل برتری تیمش را زد با فرشید اسماعیلی باعث شد تا او مجددا به لیست سیاه فرهاد مجیدی برود.

 

هر چند این دو چهره پس از پایان بازی در اینستاگرام عذرخواهی کردند اما گویا دانشگر پس از درگیری با اسماعیلی، بگومگوی با مربی دروازه‌بان‌های استقلال و یک هوادار داشته و این درگیری‌ها مزید بر علت شده تا مجیدی روی تصمیم خود پافشاری کند؛ از حواشی باشگاه استقلال خبر می‌رسد که امروز قرار است دانشگر در جلسه کمیته انضباطی حضور پیدا کند اما طی دو سه روز گذشته اخبار گوناگونی درباره آینده مدافع بوشهری آبی‌ها به گوش رسیده است.

 

از خبر اخراج او توسط فرهاد مجیدی تا احتمال معاوضه‌اش با بازیکنی در تیم تراکتور یا هم کسر قرارداد و ادامه همکاری با دانشگر؛ جالب آن‌که در این میان پیشکسوتان استقلال هم از تصمیم قاطع فرهاد مجیدی حمایت کرده‌اند و چهار تجربه اخراج قبلی دانشگر در دوران سرمربیگری استراماچونی، فرهاد مجیدی و مدیریت قبلی باشگاه باعث شده تا کار برای بازگشت این مدافع به تمرینات استقلال دشوار شود.

 

محمد دانشگر: تنبیه، اخراج یا ادامه کار؟

 

ضمن آن‌که هواداران استقلال نیز در شبکه‌های اجتماعی تلاش کرده‌اند تا پشت سرمربی جوان خود بایستند و از تصمیم او حمایت کنند؛ روز گذشته فرشید اسماعیلی دقایقی را با فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور صحبت کرد تا شاید بتواند واسطه‌گری کند و آشتی‌کنان راه بیندازد و ختم غائله شود که مجیدی روی خوشی به این مسئله نشان نداد تا همچنان روی اصول و قواعد خود ایستادگی کرده باشد.

 

حالا نظر شما هواداران استقلال درباره آینده مدافع گلزن و البته پرحاشیه تیم‌تان چیست؟ این‌که فرهاد مجیدی او را حداقل تا پایان فصل از لیست خود کنار بگذارد و به این سبک او را تنبیه کند، کنار گذاشتن قطعی از تیم و معاوضه با بازیکنی دیگر و یا هم ادامه همکاری با دانشگر با کسر از قرارداد و جریمه مالی این بازیکن.

شما می‌توانید نظر خود را برای ما در بخش نظرات بنویسید تا در کم‌ترین زمان ممکن منتشر شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو