ضعف حمله میلان در غیاب زلاتان

منبع: طرفداری

12

1399/12/25

12:18


ضعف حمله میلان در غیاب زلاتان

میلان در غیاب زلاتان ابراهیموویچ در خط حمله دچار مشکل شده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، فاصله میلان با صدر جدول بازی به بازی بیشتر می شود. روسونری حالا 9 امتیاز با همشهری خود فاصله دارند و با توجه به بازی های خوب یوونتوس، آتالانتا، ناپولی و رم پیشبینی می شود که به زودی از رده های بالای جدول فاصله بگیرند.

میلانی ها در دیدار مقابل ناپولی عملکرد خوبی نداشتند. ناپولی مالکیت توپ را در اختیار داشت و مهاجمان میلان هم در معدود موقعیت هایشان مغلوب اوسپینا شدند. باید به این نکته نیز اشاره کرد که در غیاب زلاتان ابراهیموویچ حملات میلان اکثرا بی خطر بود و نبود مهاجم سوئدی کاملا به چشم آمد و شاید این موضوع اتفاقی ناامیدکننده برای استفانو پیولی باشد.

رافائل لیائو به وضوح نمی توانست بار حملات میلان را به دوش بکشد و کولیبالی و ماکسیموویچ به راحتی این بازیکن را در کنترل داشتند و به راحتی مانع از حملات او می شدند. در تک موقعیت خوبی هم که به این بازیکن رسید، لیائو به شکلی عجیب توپ را به آسمان کوبید.

آنته ربیچ هم عملکرد بهتری نداشت و در نهایت نیز از زمین مسابقه اخراج شد. با این اتفاق حالا مهاجم کروات برای بازی بعدی مقابل فیورنتینا نیز در دسترس نخواهد بود تا خط حمله نحیف میلان شکننده تر از قبل هم بشود. با توجه به ادامه دار بودن غیبت زلاتان، میلان در بازی مقابل فیورنتینا مجبور است یک بار دیگر متکی به لیائو باشد. 

ماریو مانژوکیچ، دیگر مهاجم میلان هم از زمان بازگشت به ایتالیا هنوز نتوانسته عملکرد مناسبی داشته باشد. او دائما درگیر مصدومیت بوده و از زمان حضورش در میلان تنها 5 بار به میدان رفته که یک بار آن از ابتدا بوده است.

در حال حاضر ماموریت پیولی کاملا مشخص است. پیدا کردن راه حلی برای حط حمله تیمش آن هم در حالی که گزینه چندانی برای استفاده در نوک پیکان حمله ندارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو