کهگیلویه و بویراحمد/ بازداشت 13 نفر از عاملان نزاع منجر به 2 قتل مسلحانه در باشت

منبع: عصر ایران

7

1399/12/25

12:20


۲ نفر از متهمان دستگیر شده به ۲ فقره قتل عمد به وقوع پیوسته بر سر اختلاف ملکی در بهمن ماه سال جاری اعتراف کردند.

کهگیلویه و بویراحمد/ بازداشت 13 نفر از عاملان نزاع منجر به 2 قتل مسلحانه در باشت

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 13 نفر از عاملان 2 قتل مسلحانه در باشت خبرداد.

به گزارش ایلنا، سردار کیقباد مصطفایی اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره نزا‌ع دسته جمعی مسلحانه در بهمن ماه سال جاری بین دو طایفه بر سر اختلاف ملکی در یکی از روستاهای شهرستان باشت ۲ نفر کشته و ۱۲ نفر مجروح شدند که موضوع با هماهنگی مرجع قضایی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و اطلاعات و امنیت عمومی استان و شهرستان باشت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس انجام تحقیقات پلیسی گسترده و با تلاش شبانه روزی ۱۳ نفر از عاملان اصلی نزاع دسته جمعی را شناسایی و طی چندین عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

مصطفایی با بیان این که در این رابطه ۳ قبضه سلاح گرم کشف و ضبط شد تصریح کرد: ۲ نفر از متهمان دستگیر شده به ۲ فقره قتل عمد به وقوع پیوسته بر سر اختلاف ملکی در بهمن ماه سال جاری اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این که متهمان پس از تحقیق و بازجویی و تشکیل پرونده و بازسازی صحنه جرم با حضور دادستان و قاضی پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند، خاطرنشان کرد: پلیس با همکاری دستگاه قضایی با کسانی که بخواهند امنیت مردم را به مخاطره بیندازند، به صورت قاطع و قانونی برخورد خواهد کرد.

تصویری


ویدئو