آب پاکی یحیی روی دست مدافع استقلال: او را نمی‌خواهم!

منبع: فرارو

6

1399/12/25

12:26


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برای جذب «محمد دانشگر» با این بازیکن مذاکره نکردیم و به دنبال جذب او نیستیم.

آب پاکی یحیی روی دست مدافع استقلال: او را نمی‌خواهم!

«یحیی گل‌محمدی» امروز (دوشنبه) در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به شرایطی که در تیم وجود دارد و نتایجی که گرفتیم در سال ۹۹ شرایط راضی کننده‌ای داشتیم. امیدوارم آخرین بازی خود را نیز با موفقیت پشت‌سر بگذاریم.

وی ادامه داد: سال سختی را به خاطر کرونا و مشکلات مدیریتی شروع کردیم و بازیکنان خوبی از جمع ما جدا شدند. فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم در نهایت به ثبات خوبی برسیم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که بیشترین سختی را به خصوص از لحاظ مالی تحمل کردند. امیدوارم روند خوب خود را تا آخر فصل ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل، گفت: با «فرشاد فرجی» در حال مذاکره هستیم و اگر مشکلات برطرف شود او به جمع ما اضافه خواهد شد. به غیر از این بازیکن «مهدی ترابی» و «شهریار مغانلو» هم به جمع ما اضافه شدند.

وی در خصوص اعتراض بازیکنان به مشکلات مالی، اظهار داشت: مشکلات مالی باشگاه با توجه به شکایت‌های فراوانی که در این فصل وجود داشته بسیار زیاد است. سال آینده نیز این مشکلات خواهد بود و هنوز به طور کامل برطرف نشده است. بازیکنان مشکل مالی دارند و باید به این موضوع نیز توجه شود. این موضوع باید مدیریت شود، زیرا بازیکنان تلاش زیادی برای پرسپولیس کردند و انتظار می‌رود قدردان این زحمات باشیم. اگر باشگاه وعده‌ایی می‌دهد باید به آن عمل کند. می‌دانیم مشکلات زیادی داریم و تلاش کردیم مدیریت، آرامش داشته باشد تا این مسایل را حل کند.

وی در خصوص مذاکره «محمد دانشگر» با او گفت: این موضوع صحت ندارد و گمانه‌زنی رسانه‌ها است. هیچ صحبتی با دانشگر نداشتم و تصمیمی هم برای جذب او نداریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص جدایی برخی بازیکنان و احتمال جدایی «محمد انصاری» افزود: بازیکنان جوانی که از جمع ما جدا شدند قرضی راهی تیم دیگری شدند و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد. این بازیکنان باید با تجربه بیشتری به جمع ما اضافه شوند. در خصوص جدایی «محمد انصاری» و «محمد مهدی مهدی‌خانی» چیزی نشنیدم و هنوز با این بازیکنان صحبت نکردم.

وی در خصوص اینکه انصاری پیش از صحبت با سرمربی تیم با باشگاه صحبت کرده است اظهار داشت: این موضوع برای خود من هم عجیب است. برای دادن رضایت به این بازیکن باید ابتدا با او صحبت کنم و هیچ پیش زمینه ذهنی در خصوص جدایی او ندارم. او روز گذشته به باشگاه رفته، اما من انتظار داشتم اول با من صحبت کند.

گل‌محمدی در رابطه با زمان اضافه شدن «عیسی آل‌کثیر» به ترکیب پرسپولیس گفت: این بازیکن از ۱۳ فروردین به جمع ما اضافه می‌شود و در حال حاضر نیز تمرینات انفرادی را دنبال می‌کند.

وی همچنین در خصوص سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: کرونا خیلی از مشکلات فوتبال ما را روشن کرد و نشان داد که چقدر از لحاظ امکاناتی فقیر هستیم و حتی شرایط برگزاری یک تورنمنت بین‌المللی را نداریم و به نظرم نباید خیلی هم به این در و آن در بزنیم. نباید عدم میزبانی را به گردن کنفدراسیون فوتبال آسیا بیاندازیم و باید بیشتر کار و سرمایه‌گذاری کنیم. تیم ما الان برای برگزاری تمرین با مشکل روبه رو است و نمی‌دانم تیم‌هایی که می‌خواستند به ایران بیایند باید کجا تمرین می‌کردند. از لحاظ امکاناتی بسیار ضعیف هستیم و نباید انتظار داشته باشیم میزبانی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی شهر‌ها همین الان در لیگ برتر هتل ندارند و از نظر زمین حتی برای برگزاری لیگ برتر هم با مشکل رو به رو هستیم. به جای برخی رفتار‌ها باید به امکانات خود نگاه کنیم و امکاناتی در اختیار باشگاه‌ها و تیم ملی قرار ندادیم و از نظر سخت افزاری زیر خط فقر هستیم.

گل‌محمدی در خصوص برنامه‌ریزی لیگ قهرمانان آسیا افزود: باید کمی زودتر راهی مسابقات شویم و امیدوارم بتوانیم موفق عمل کنیم.

وی در رابطه با ارایه فوتبال زیبا از سوی پرسپولیس اظهار داشت: فوتبال زیبا همیشه همراه با نتیجه است. در این یکسال و یک ماهی که در پرسپولیس بودم عملکرد بسیار خوبی داشتند و باید از بازیکنانم به خاطر ارایه این کیفیت بالا تشکر کنم.

گل‌محمدی ادامه داد: انتظار دارم در سال ۱۴۰۰ بهترین عملکرد را داشته باشیم و دوست دارم هواداران هر چه سریعتر به فوتبال بازگردند. بیشترین هوادار را در فوتبال داریم و امیدوارم به زودی آن‌ها را در ورزشگاه ببینم.

وی در پایان در مورد تاریخ سوپرجام گفت: هنوز چیزی در این زمینه به ما اعلام نشده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو