اکران فیلم‌تئاتر‌های کودک به مناسبت عید

منبع: برترین ها

10

1399/12/25

12:37


مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت عید نوروز در گام سوم طرح «نمایش‌نما»، فیلم‌تئاترهای مختلفی را در پایگاه اینترنتی خود قرار می‌دهد.

خبرگزاری مهر: مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت عید نوروز در گام سوم طرح «نمایش‌نما»، فیلم‌تئاترهای مختلفی را در پایگاه اینترنتی خود قرار می‌دهد.
 

اکران فیلم‌تئاتر‌های کودک به مناسبت عید

 
به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، همزمان با آمدن فصل بهار و تعطیلات نوروز، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تعطیلات نوروز گام سوم طرح «نمایش‌نما» را به مخاطبان عرضه می‌کند.
 
بر این اساس سه نمایش «آدم برفی»، «مبارک و قالیچه پرنده» و «یک روز و دو فصل و هدیه کوچولو» در روزهای ۲۹ و ۳۰ اسفند و اول فروردین ۱۴۰۰، به صورت رایگان در پایگاه th.kpf.ir اکران خواهد شد.
 
نمایش‌های «آدم برفی» به نویسندگی امیر مشهدی‌عباس و کارگردانی آناهیتا غنی‌زاده، «مبارک و قالیچه پرنده» به نویسندگی و کارگردانی حامد زحمتکش و «یک روز و دو فصل و هدیه کوچول» به نویسندگی نوشین سیفی و رامین کهن و کارگردانی رامین کهن ویژه‌ خردسالان و کودکان و نوجوانان اکران خواهد شد.
از دیگر برنامه‌های مرکز تئاتر کانون، اکران چهار فیلم و فیلم‌تئاتر دیگر در تعطیلات نوروز و فروردین ۱۴۰۰ است.
 
فیلم سینمایی «کارگاه ۲» به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور، تئاترهای «خاله مرجان و خروس» به نویسندگی و کارگردانی مریم کاظمی، «آی تک» به نویسندگی و کارگردانی فاطمه برمال و «گنجشکک اشی مشی» به نویسندگی داوود کیانیان و کارگردانی حسن دادشکر در چهار هفته فروردین ۱۴۰۰ در روزهای چهارشنبه در پایگاه مجازی کانون به نشانی th.kpf.ir اکران خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو