روزهای آخر سال به بهشت زهرا (س) نروید

منبع: رکنا

5

1399/12/25

12:43


روزهای آخر سال به بهشت زهرا (س) نروید

بهشت زهرا (س) باز است اما مدیرعامل سازمان بهشت زهرا از مردم درخواست کرده است تا در روزهای پایانی سال به بهشت زهرا مراجعه نکنند.

به گزارش رکنا، سعید خال اظهار داشت: در خصوص رعایت کردن مردم نسبت به پنجشنبه و جمعه گذشته در عید مبعث قدردانی می‌کنم و تا پنجشنبه آخر سال هم چند روز باقی نمانده است و از مردم درخواست می‌کنیم که زیارت اهل قبور را به زمان دیگری موکول کنند.

وی ادامه داد: عاجزانه از مردم می‌خواهم که پنجشنبه و جمعه آخر سال به بهشت زهرا نیایند تا بتوانیم شیوع بیماری ویروس کرونا کنترل کنیم، چون ما در آخرین پیک خطرناک بیماری قرار داریم که اگر رعایت نکنیم ممکن است به شرایط سخت‌تر برگردیم و در حال حاضر هم تهران وضع خوبی دارد، ولی نیازمند کنترل است.

غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا با اشاره به روز شهید و پنجشنبه و جمعه آخر سال گفت: در دوران کرونا خانواده شهدا بسیار ما را یاری کردند که از این بزرگواران قدردانی می‌کنم و برای پنجشنبه و جمعه آخر سال و روز شهید که ۲۲ اسفند ماه بود؛ کارکنان بهشت زهرا، بنیاد شهید و شهرداری تهران به نیابت از خانواده شهدا مزار شهدا را شست و شو و گل باران کردند و تعویض پرچم می‌کنند و همچنان به نمایندگی از آنان در بهشت زهرا حضور داریم.

سازمان بهشت زهرا یک سازمان خدماتی است

خال تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا ۱۳ درب دارد و از آنجایی که یک سازمان خدماتی است و همه روزه ۲۰۰ متوفی در شهر تهران داریم و سازمانی نیست که درب آن بسته شود، امیدواریم همان طور که مردم در سال گذشته رعایت کردند ان شاء االله پنجشنبه و جمعه آخر امسال هم رعایت کنند و آخر هفته خلوتی در بهشت زهرا داشته باشیم.

تقدیر مدیرعامل بهشت زهرا از رسانه ملی

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا در پایان ضمن تقدیر از رسانه ملی به دلیل انعکاس خبری در یک سال اخیر خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته از تمام افرادی که در کنار ما بودند و بسیار زحمت کشیدند، تقدیر می‌کنیم که در همین رابطه رسانه ملی در این یک سال کنار ما بود و ممنون آنان هستم و در همین رابطه از پرسنل خدوم بهشت زهرا که در کوران شیوع کرونا تلاش کردند هم تشکر و قدردانی می‌نمایم./صداوسیما  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو