اشکان دژاگه با مسعود شجاعی به استقلال می آید؟

منبع: طرفداری

4

1399/12/25

12:53


اشکان دژاگه با مسعود شجاعی به استقلال می آید؟

شایعات حاکی از آن است اشکان دژاگه و مسعود شجاعی تصمیم گرفته اند با هم در یک تیم بازی کنند

اشکان دژاگه و مسعود شجاعی همکاری شان رسما در این پنجره با تراکتور به پایان رسید و حالا شایعات متعددی در مورد انتقال این دو بازیکن وجود دارد.

به گزارش طرفداری، پس از این که اشکان دژاگه از تراکتور جدا شد، استقلال رسما برای جذب دژاگه اقدام کرد و حالا خبرهای زیادی در مورد شروط دژاگه برای استقلال در فضای مجازی منتشر شده است. گویا در این بین مسعود شجاعی و اشکان دژاگه  تصمیم گرفته اند پس از جدایی از تراکتور با هم در یک تیم بازی کنند و شنیده می شود دلیل طولانی شدن مذاکره فقط بحث دستمزد دلاری اشکان نیست و استقلال اگر می خواهد دژاگه را جذب کند باید مسعود شجاعی را هم به جمع بازیکنانش اضافه کند.

اما استقلال هم به این راحتی نمی تواند خواسته مسعود و اشکان را اجرایی کند چرا که علاوه بر قضیه مالی، آبی ها باید برای جذب همرمان دو بازیکن جدید، لیست بازیکنان شان را هم خلوت کنند و احتمالا باید قید امین قاسمی نژاد را هم بزنند تا بتواند این دو بازیکن را جذب کنند.

در تبریز هم شایعه شده اشکان دژآگه و مسعود شجاعی با هم به یک تیم می روند. یکی از بازیکنان استقلال هم در گفتگو با خبرنگار طرفداری ادعا کرد امروز از زبان استقلالی ها شنیده احتمالا این باشگاه شجاعی و اشکان را با هم به خدمت می گیرد اما هواداران تراکتور همچنان در تلاش هستند باشگاه را از فسخ قرارداد این دو بازیکن منصرف کنند.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو