سلاخی شدن مرد 50 ساله در ایرانشهر / قاتل بازداشت شد

منبع: رکنا

7

1399/12/25

13:05


سلاخی شدن مرد 50 ساله در ایرانشهر / قاتل بازداشت شد

قاتل مرد ایرانشهری پس از 3 توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سردار"احمد طاهری "فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ششم آذر ماه سال جاری در یکی از محلات ایرانشهر، مردی ۵۰ ساله طی یک نزاع دسته جمعی به قتل می‌رسد.

او افزود: در بررسی کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد این مرد با وقوع نزاع میان چند جوان، قصد میانجی گری بین آن‌ها را داشته که توسط یکی از طرفین درگیری مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

قتل مرد 50 ساله در ایرانشهر

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با بررسی اظهارات شاهدان عینی در محل حادثه و سرنخ‌های موجود، متهم و ضارب اصلی را شناسایی و تحقیقات تخصصی خود را برای دستگیری او آغاز کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با توجه به متواری بودن قاتل، تلاش پلیس برای دستگیری او ادامه داشت تا اینکه اطلاعاتی در خصوص محل اختفاء وی در یکی از روستا‌های شهرستان ایرانشهر بدست آمد.

سردار طاهری عنوان کرد: تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی ایرانشهر پس از هماهنگی قضائی مخفیگاه متهم را محاصره و در عملیاتی ضربتی او را پس از ۳ ماه فرار دستگیر کردند.

او با اشاره به کشف چند قبضه سلاح سرد در بازرسی از مخفیگاه قاتل بیان داشت: متهم پس از اعتراف به بزه ارتکابی با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو