تصمیم باشگاه موضع گل محمدی در مورد انصاری را روشن می کند

منبع: طرفداری

2

1399/12/25

13:20


تصمیم باشگاه موضع گل محمدی در مورد انصاری را روشن می کند

محمد انصاری امروز در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا با دریافت رضایت نامه اش از جمع سرخ پوشان جدا شود

محمد انصاری پس از تحمل نیمکت نشینی های پیاپی درنهایت برای دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس، اقدام کرد.

به گزارش طرفداری، محمد انصاری در ابتدای فصل در لیست مازاد یحیی گل محمدی قرار گرفت. گل محمدی اگر چه در مصاحبه هایش اعلام کرده بود لیست مازاد ندارد اما انصاری و ربیع خواه را در لیست مازاد قرار داد.

ربیع خواه رفت و انصاری با اصرار باشگاه ماند. در همان مقطع خیلی ها مدعی شدند مشکل گل محمدی با مدیر برنامه های انصاری باعث این اتفاق شده و این شایعات تا جایی پیش رفت که انصاری حتی به تغییر مدیر برنامه اش هم فکر کرد. اما در ادامه راه با جدایی ناگهانی شجاع خلیل زاده، باشگاه از انصاری خواست تا بماند. انصاری ماند  و با تلاشی چشمگیر حتی زودتر از موعد مقرر مصدومیت را پشت سر گذاشت تا بتواند در ترکیب سرخ ها به میدان برود. اما گل محمدی هم چنان از او استفاده نمی کرد. حتی در روزهایی که هیچ مدافع تخصصی نداشت. گل محمدی در روزی که جلال حسینی و کنعانی زادگان را نداشت به مهدی شیری و میلاد سرلک بازی داد اما به محمد انصاری، بازیکن مورد علاقه برانکو و کالدرون که تجربه بازی در فینال لیگ قهرمانان آسیا را داشت، اعتماد نکرد تا اولین شکست پرسپولیس در اراک رقم بخورد.

انصاری تمام این ناملایمات را تحمل کرد تا در نهایت در بازی حذفی پرسپولیس مقابل تیم دسته دومی مس نوین به میدان برود آن هم در حالی که پرسپولیس چند گل هم از حریف پیش بود، برای 20 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و بازی بسیار خوبی هم از خود ارائه داد.

حال پس از گذشت چند روز، محمد انصاری با حضور در محل باشگاه درخواست دریافت رضایت نامه کرده است. انصاری گویا با این تفکر که وقتی گل محمدی درحالی که دفاع میانی ندارد از بازیکنانی نظیر سرلک و احسان حسینی و  مهدی شیری در این پست بهره می گیرد، مشکل دارد و با جذب بازیکنی چون فرشاد فرجی محال است به او میدان دهد. به همین دلیل این بازیکن تصمیم به جدایی گرفته تا به تیمی برود که مربیانش به او اعتقاد داشته باشند. 

 این گونه شد که انصاری امروز قبل از در حضور در محل تمرین، به ساختمان باشگاه رفت و درخواست رضایت نامه کرد و گل محمدی از این اقدام ابراز تعجب کرده است! گل محمدی در این باره در تمرین امروز تیمش گفت:

نفراتی که از ما جدا شدند قرضی رفتند و با ما قرار داد دارند. آنها با رضایت کامل خودشان رفتند طبیعی است تیمی که بازیکن جوان زیاد دارد آنها را قرضی می‌دهد که تجربه پیدا کنند. در مورد انصاری و مهدیخانی خبر ندارم. صحبتی با انصاری نکردم اگر با باشگاه صحبت کرده این مسأله برایم عجیب است.

در این میان البته نمی توان به صحبت های گل محمدی و تعجب او از تصمیم انصاری برای جدایی استناد کرد. همان طور که در ابتدای فصل پس از مصاجبه های فراوان در مورد نداشتن لیست مازاد مشخص شد او نه تنها لیست مازاد داشته بلکه ربیع خواه و انصاری و چند بازیکن دیگر را نیز در این لیست قرار داده، اما دوست ندارد این موضوع را رسانه ای کند.

به هر حال انصاری با درک این موضوع که گل محمدی بنا به هر دلیلی چه فنی، چه غیر فنی تصمیمی به میدان دادن به او ندارد، تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفته است.  

شاید در همین راستا خیلی ها مدعی شوند که کادرفنی پرسپولیس تمایلی به جدایی انصاری ندارد و به مصاحبه روز قبل حمید مطهری و صحبت های امروز گل محمدی استناد کنند اما باز هم جواب باشگاه پرسپولیس به محمد انصاری موضع گل محمدی را روشن خواهد کرد.

این یک واقعیت است که باشگاه پرسپولیس بدون اجازه سرمربی اش نمی تواند به بازیکن رضایت نامه بدهد. اگر باشگاه با جدایی انصاری موافقت کند مشخص می شود گل محمدی نیز با جدایی انصاری موافقت کرده و در غیر این صورت باشگاه با اعلام این موضوع به انصاری که سرمربی به او نیاز دارد، رضایت نامه این بازیکن را صادر نخواهد کرد و این مدافع به تمرینات باز خواهد گشت. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو