77 هزار کیلو مرغ زنده توقیف شد

6

1399/12/25

13:26


77 هزار کیلو مرغ زنده توقیف شد

 

سرهنگ "علي سبحاني" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان گلپایگان طرح کنترل و بازرسی خودروهایی که مرغ زنده را قاچاق می کردند با به کارگیری تمام توان عملیاتی در کلیه محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی اجرایی کردند.

وی افزود: در نتیجه اجرای این طرح 48 ساعته 21 دستگاه کامیون و کامیونت که بدون مدارک قانونی و مجوزهای مربوطه مرغ زنده به مقصد یکی از کشورهای همجوار حمل می کردند شناسایی و متوقف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان ادامه داد: در مجموع 77 هزار و 259 کیلو مرغ زنده که به صورت غیرقانونی و قاچاق حمل می شدند کشف و برای توزیع در بازار به کشتارگاه انتقال داده شدند.

سرهنگ سبحانی اظهار داشت: در این رابطه 21 راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی در پایان گفت: پلیس با افرادی که برای سود بیشتر خود ارزاق عمومی مردم را احتکار یا قاچاق می کنند برخورد قاطع و قانونی می کند و امید است شهروندان نیز هر گونه موضوع و موارد مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی لازم در اسرع وقت انجام شود.#


تصویری


ویدئو